Monikos Linkytės įspūdžiai iškovojus 11 vietą: „Sudaužėme visus „Eurovizijos“ standartus“

Monika Linkytė / Lukas Balandis / BNS nuotr.
Monika Linkytė / Lukas Balandis / BNS nuotr.
Šaltinis: Ugnė Martusevičiūtė ir Lukas Balandis iš Liverpulio
2023-05-14 04:01
AA

Po „Eurovizijos“ finalo 11 vietą laimėjusi Lietuvos atstovė Monika Linkytė grįžo į viešbutį. Gerai nusiteikusi atlikėja sutiko pasidalinti įspūdžiais su portalu Žmonės.lt.

„Jaučiuosi puikiai, eilinį kartą noriu valgyti“, – grįžusi į viešbutį pirmiausiai portalui Žmonės.lt pasakė 11 vietą „Eurovizijoje“ laimėjusi Monika Linkytė.

Labiausiai ji finale palaikė savo draugę prancūzę La Zarra, ukrainiečius ir suomį.

„Labai džiaugiuosi šiuo rezultatu. Tai nebuvo mano favoritinis kūrinys, bet Europa balsavo taip.“

Monika Linkytė / Lukas Balandis / BNS nuotr.

Monika jau nusipirko bilietus į Paryžių, birželio 11 dieną ji keliaus susitikti su La Zarra, o birželio 15 dieną klausysis jos koncerto.

Pirmas dalykas, kurį Monika padarys – išsimiegos. „Norisi pabūti su komanda ir pasidžiaugti su kitais dalyviais visu tuo, ką čia pasiekėme ir iki galo prarasti balsą.“

Jos tikslas buvo pasiekti kuo daugiau žmonių, nesikoncentravo į vietą. O „Eurovizijos“ kelionę ji vertina nuostabiai.

„Turėjau puikią komandą, buvo gera jausti beprotiškai didelį palaikymą tiek iš pritariančiųjų vokalisčių, tiek iš kitų. Jos galėjo apgaubti ne tik savo energija, bet ir balsais mane ir visą mano dainą, čia tikriausiai didžiausias pliusas.

Kalbėjome su La Zarra, kad sudaužėme visus „Eurovizijos“ standartus, nes labai viena su kita susidraugavome, jos delegacija sakė, kad nėra mačiusi tokio nuotykio. Labai faina, kad galėjau rasti naujų draugų“, – portalui Žmonės.lt sakė ji.

Labiausiai dėkoja visiems žmonėms: „Vienas lauke nesi karys, ačiū visiems, kas palaikė, šeimai, draugams, komandai, nes kas aš būčiau be jų.“

Šiemet „Eurovizijoje“ iš viso dalyvavo 37 šalys, iš kurių į didįjį finalą automatiškai pateko 2022 m. nugalėtoja Ukraina ir vadinamasis „didysis penketukas“ – Jungtinė Karalystė, Prancūzija, Vokietija, Italija ir Ispanija, kurios dėl savo finansinio indėlio į renginį gauna nemokamą kelialapį.

Monika Linkytė / Lukas Balandis / BNS nuotr.

Pirmą kartą beveik per septynis dešimtmečius trunkančią konkurso istoriją žmonės iš kitų šalių gali balsuoti internetu ir programėlėje. Jų balsai buvo perskaičiuoti į taškus, kurie pusfinalyje ir didžiajame finale turėjo tokį pat svorį kaip ir dalyvaujančios šalies balsai.

Užėmusi 11 vietą, Monika Linkytė po “Eurovizijos” finalo grįžo į viešbutį (11 nuotr.)
+5
2023-iųjų „Eurovizijos“ finalas Liverpulyje (163 nuotr.)
+157