Ištekėjo Billo ir Melindos Gatesų dukra Jennifer: tarp 300 svečių – ir besiskiriantys tėvai

Jennifer Gates, Nayelis Nassaras, Melinda Gates, Billas Gatesas / Scanpix ir Socialinių tinklų nuotr.
Jennifer Gates, Nayelis Nassaras, Melinda Gates, Billas Gatesas / Scanpix ir Socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-10-19 15:26
AA

Ne vieną milijoną dolerių kainavusių ir 300 svečių pritraukusių vestuvių metu amžiną meilę vienas kitam prisiekė milijardierių filantropų Billo ir Melindos Gatesų dukra Jennifer Gates (25) ir jos mylimasis egiptietis Nayelis Nassaras (30). Link jaunikio nuotaką lydėjo jos tėvai – tai pirmas kartas, kai po žinios apie skyrybas jiedu kartu pasirodė viešumoje.

„Microsoft“ įkūrėjo dukra Jennifer Gates per savo ir egiptiečių raitelio Nayelio Nassaro vestuves dėvėjo žinomos dizainerės Veros Wang kurtą suknelę su ilgu šydu, rašo „Daily Mail“.

Šventė spalio 16-ąją, šeštadienį, vyko Gatesų šeimai priklausančiame 142 arų sklype Šiaurės Saleme, Niujorke.

Tai buvo ir pirmas kartas, kai po gegužę nuaidėjusios žinios apie skyrybas jaunosios tėvai Billas ir Melindas Gatesai viešai pasirodė drauge.

Pasak „Daily Mail“, pasibaigus oficialiai ceremonijos daliai Jennifer su tėčiu Billu šoko pagal Eltono Johno hitą „Can You Feel The Love Tonight“, o svečius pasitiko gyvai grojusi grupė „Coldplay“.

Šventės nuotrauka Jennifer Gates pasidalijo instagrame. „Mano visata. 10.16.21“, – rašė ji.

Dukrą socialiniuose tinkluose sveikino ir jos mama Melinda Gates. „Koks džiaugsmas buvo švęsti Jennifer Gates ir Nayelio Nassaro šviesą ir meilę praėjusį savaitgalį. Labai dėkingi, kad galėjome rasti būdą, kaip saugiai susirinkti į šią ypatingą dieną“, – šalia pasidalintos nuotraukos rašė moteris.

Neatsiliko ir Billas Gatesas. „Jenn ir Nayeli, neįmanoma žodžiais apsakyti, kaip aš džiaugiuosi matydamas jus laimingus savo vestuvių dieną. Labai didžiuojuosi jumis dėl visko, ką iki šiol nuveikėte gyvenime, ir visko, ką darysite ateityje kartu“, – instagrame rašė jis.

Tiesa, pora oficialiai susituokė dar diena anksčiau negu nugriaudėjo šventė – pastarosios išvakarėse vykusi tuoktuvių ceremonija buvo paremta musulmoniškomis tradicijomis. Duodama interviu „Vogue“ nuotaka užsiminė ir apie savo tėvų skyrybas, sakydama, kad jai ir jos vyrui pastarieji metai buvo sunkūs, nes abiejų šeimos išgyveno „permainas“.

„Tai buvo sudėtingi metai, tiek su pandemija, tiek mūsų šeimoms, kurios išgyvena permainas, – sakė Jennifer. – Tačiau mano ir Nayelio meilė vienas kitam buvo nenutrūkstanti. Galimybė švęsti vestuves su artimiausiais draugais ir šeima buvo svajonės išsipildymas.“

Kaip rašo „Insider“, medicinos mokslų daktarė bei profesionali šokėja J.Gates ir raitelis N.Nassaras pora – jau penkerius metus. Jie susipažino Stanfordo universitete, kur Jennifer studijavo žmogaus biologiją, o Nayelis – ekonomiką. 2020-ųjų pradžioje mylimieji susižadėjo.

2020 metais vykusiose Tokijo olimpinėse žaidynėse Nayelis atstovavo savo gimtajai šaliai Egiptui individualaus jojimo kategorijoje ir pateko į finalą.

Billas ir Melinda Gatesai (9 nuotr.)
+3