Skelbiama apie Izraelyje apvogtus A.Pugačiovos ir M.Galkino namus: „Pasiėmė viską, kas vertinga“

Ala Pugačiova ir Maksimas Galkinas / Socialinių tinklų nuotr.
Ala Pugačiova ir Maksimas Galkinas / Socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-03-01 19:57
AA

Žiniasklaida praneša, esą scenos divos Alos Pugačiovos ir Maksimo Galkino namai Izraelyje buvo apiplėšti. Vagys įsiveržė į atlikėjų būstą, kol jų nebuvo namie, skelbia „Unian“.

Apie tai pranešė rusų žurnalistė Alena Žigalova. Ji patikino, kad plėšikai „apvertė“ visą žvaigždžių namą ir iš ten „paėmė viską, kas vertinga“.

„Alos Pugačiovos gyvenimas Izraelyje nėra toks pasakiškas, kaip bandoma parodyti. Vietos šaltiniai teigia, kad buvo apvogti poros namai Kesarijoje.

Vagys pirmiausia sugadino stebėjimo kameras, o tada pavogė daiktų ir pinigų, kurių bendra vertė siekia 500 tūkst. dolerių. Nusikaltimą tiria policija“, – teigė A.Žigalova.

Regis, žinia apie tai nudžiugino Rusijos žiniasklaidą, kuri ant žvaigždžių poros lieja purvą.

Ala Pugačiova ir Maksimas Galkinas / Socialinių tinklų nuotr.

Primename, kad Rusijai pradėjus karą prieš Ukrainą, A.Pugačiova ir M.Galkinas išvyko į Izraelį, o vėliau laiką leido Jūrmaloje, Latvijoje. Maksimas iškart pasmerkė nusikalstamą Kremliaus ir Vladimiro Putino režimą, o Ala tyliai palaikė savo vyrą.

Maksimas Galkinas vėliau buvo įtrauktas į Rusijos „užsienio agentų“ sąrašą, o primadona stojo už savo vyrą. Ji ir pati pasiprašė būti įtraukta ir į šių asmenų sąrašą.

Fotogalerija:

Rusijos estrados primadona Ala Pugačiova (17 nuotr.)
+11