J.Bieberis patyrė veido paralyžių: „Padariau viską, kad pasveikčiau, bet mano liga vis sunkėja“

Justinas Bieberis
Justinas Bieberis
15min
Šaltinis: Žmonės
2022-06-11 09:18
AA

JAV dainininkas Justinas Bieberis išgyvena nelengvas dienas – jam diagnozuotas retas Ramsay Hunt sindromas, dėl kurio jis patyrė veido paralyžių. Atlikėjui kasdien tenka dorotis su paralyžiaus pasekmėmis, dėl kurių jis turėjo atšaukti koncertus. J.Bieberis paprašė gerbėjų už jį melstis.

28 metų popmuzikos žvaigždė penktadienį savo asmeninėje instagramo paskyroje pasidalijo trijų minučių trukmės vaizdo įrašu, kuriame buvo paaiškinta jo rimta diagnozė – juostinės pūslelinės komplikacija, galinti sukelti veido paralyžių.

Pasak Mayo klinikos, klausos praradimas ir veido paralyžius, susijęs su Ramsay Hunt sindromu, yra laikinas, tačiau gali tapti ir nuolatiniu, rašo dailymail.co.uk.

Paskelbtame vaizdo įrašė matyti, kad dešiniąja akimi J.Bieberis negali mirksėti, taip pat negali judinti dešiniosios veido pusės.

„Akivaizdu, kaip tikriausiai matote iš mano veido. Aš turiu šį sindromą, vadinamą Ramsay Hunt sindromu, ir tai yra virusas, kuris pažeidžia mano ausies ir veido nervus, todėl mano veidas paralyžiuotas“, – instagrame į gerbėjus kreipėsi dainininkas.

Veido paralyžiaus ištiktas Justinas Bieberis / Stop kadras

Vėliau Justinas paskelbė atnaujintą informaciją, kuri nieko gero nežadėjo: „Vis sunkiau valgyti, o tai labai vargina, prašau melstis už mane.“

Antradienį atlikėjas pranešė, kad dėl „su koronavirusu nesusijusios ligos“ atideda artimiausius koncertinio turo „Justice World Tour“ pasirodymus. Taip pasielgti rekomendavo gydytojai.

„Negaliu patikėti, kad tai sakau. Padariau viską, kad pasveikčiau, bet mano liga vis sunkėja“, – tąkart savo 539 mln. sekėjų informavo J.Bieberis.

Penktadienį paskelbtame vaizdo įraše Justinas parodė, kokios negailestingos yra jo diagnozės pasekmės – dešinėje veido pusėje akis nemirksi, jis negali šypsotis, judinti šnervės.

Justinas paaiškino: „Šioje veido pusėje yra visiškas paralyžius. Taigi tiems, kurie nusivylę dėl mano atšaukiamų kitų pasirodymų, pasakysiu – tiesiog fiziškai akivaizdžiai nepajėgiu jų surengti. Kaip matote, tai gana rimta.“

Baigdamas kalbą Justinas patikino, kad daro viską, ką gali, taip pat ir ilsisi, kad išspręstų šią bėdą. Tačiau tuo pačiu neslėpė nežinantis, kiek laiko prireiks, kol jis pasveiks.

„Myliu jus. Ačiū, kad buvote kantrūs dėl manęs, ir aš pasveiksiu. Atlieku veido pratimus, kad mano veidas grįžtų į normalią būseną, ir jis grįš į normalią būseną. Tai tiesiog toks laikas, mes nežinome, kiek tai truks, bet viskas bus gerai. Tikiuosi ir pasitikiu Dievu, tikiu, kad visa tai turi priežastį. Dabar nežinau, kokia ji, bet kol kas ilsiuosi ir myliu jus“, – instagrame sakė J.Bieberis.

Visą vaizdo įrašą žiūrėkite čia:

Kas yra Ramsay Hunt sindromas?

Ramsay Hunt sindromas arba veidinio nervo ganglioneuropatija – tai veidinio nervo paralyžius kartu su sensorinio alkūnėlės mazgo pažeidimu. Šios ligos sukėlėjas – herpes zoster. Manoma, kad išliekantis virusas aktyvinasi nusilpus organizmui ir esant imuninės sistemos deficitui.

Būdingas simptomas – veidinio nervo paralyžius su ausies kaušelio ir landos srities bei burnos ertmės bėrimu. Kiti simptomai: susilpnėjusi klausa, ūžimas ausyje, pykinimas, vėmimas, galvos svaigimas. Sergant Ramsay Hunt sindromu, mimikos raumenų paralyžius būna stipresnis, o sveikstama vangiau.

Fotogalerija:

Justinas Bieberis (15 nuotr.)
+9