J.Statkevičiaus mama Vanda – apie sūnaus 10 kg ir jaudulį, kokio dar nebuvo: lėmė svarbi priežastis

Vanda Statkevičienė, Juozas Statkevičius /  Gretos Skaraitienės / BNS ir Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Vanda Statkevičienė, Juozas Statkevičius / Gretos Skaraitienės / BNS ir Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-12-08 21:54
AA

Į Juozo Statkevičiaus naujausios kolekcijos pristatymą Vilniuje penktadienio vakarą rinkosi būrys žmonių, tačiau galima teigti, kad svarbiausia viešnia pačiam dizaineriui buvo jo mama Vanda. Visgi, nors moteris dalyvauja visuose sūnaus madų šou, šįkart ji jaudinosi kaip niekada anksčiau.

Į Juozo Statkevičiaus kolekcijos pristatymą jo mama Vanda atvyko kaip visuomet pasipuošusi sūnaus kurtu kostiumėliu. Prieš šou kalbinta moteris neslėpė jaudulio.

„Jaudinuosi kaip visada, kaip mama“, – sakė Vanda Statkevičienė.

Tačiau netrukus moteris prisipažino, kad šįkart jaudulys – kitoks negu anksčiau.

„Aš tiek jaudinuosi, kad jūs neįsivaizduojate, net kalbėti negaliu, – atskleidė Juozo mama. – Tiek džiūsta burna, kaip pergyvenu. Dar taip nebuvo.“

Juozo Statkevičiaus kolekcijos „Pavasaris/Vasara 2024“ pristatymo svečiai“ / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.

Pasirodo, šį sykį apsilankymas sūnaus kolekcijos pristatyme moteriai buvo ypatingas dėl to, kad Juozas panoro slapukauti ir neišdavė mamai jokių kolekcijos detalių.

„Labai slėpė nuo manęs, nežinau nieko absoliučiai, sakė – man staigmeną padarys, – kalbėjo J.Statkevičiaus mama Vanda. – Kai kada šiek tiek pati užmatau, bet šiemet nieko nemačiau, visai jis man nerodė, į siuvyklą nevedė.“

Paklausta, ar sūnui duoda kokių nors patarimų, V.Statkevičienė patikino, kad dažniausiai būna atvirkščiai – tai jis patarinėja jai.

„Pasitariame, kaip rengtis, ką daryti“, – teigė dizainerio mama.

Vanda pasidžiaugė, kad jos ir sūnaus santykiai – puikūs. Kai reikia, Juozui ji būna didelis ramstis.

„Kur jis daugiau atsirems? Tik į mamą, be abejo. Visada ir kai džiaugiasi, ir kai liūdi, visą laiką su manimi“, – sakė V.Statkevičienė.

Juozo Statkevičiaus kolekcijos „Pavasaris/Vasara 2024“ pristatymo svečiai“ / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.

J.Statkevičiaus socialiniuose tinkluose neretai galima išgirsti pagyras mamai ir dėl jos ruošiamų valgių. Tačiau prieš šou kalbinta moteris atskleidė įdomią detalę – pasirodo, ruošdamasis kolekcijai sūnus neteko svorio.

„Kaip tik dešimt kilogramų numetė, – kalbėjo žinomo dizainerio mama Vanda. – Bet kai jis atvažiuoja į Kauną, visą laiką jam pridedu tašę visko, prigaminu ir tada valgo jau tikrai. Šiaip neturi kada, nėra laiko, o nuėjus į restoraną žinot, kiek reikia stovėti.“

Penktadienio vakarą Vilniuje, Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“, mados korifėjus Juozas Statkevičius pristatė „Pavasario/Vasaros 2024“ kolekciją. Jo madų šou nepraleido ryškūs stileivos ir žinomi žmonės.

Fotogalerija:

Juozo Statkevičiaus kolekcijos „Pavasaris/Vasara 2024“ pristatymo svečiai (110 nuotr.)
+104