K.Toleikytė į J.Statkevičiaus šou pirmąkart atvyko kaip žiūrovė: atskleidė, kodėl nežengė podiumu

Karolina Toleikytė / BNS Foto nuotr.
Karolina Toleikytė / BNS Foto nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-12-08 21:23
AA

Penktadienio vakarą Vilniuje griaudėjo neeilinis mados reginys – Juozo Statkevičiaus jubiliejinis šou. Į jį suplūdo garsiausios šalies įžymybės, tarp jų – ne vienerius metus ant garsiausio Lietuvos dizainerio podiumo pasirodžiusi Karolina Toleikytė. Jai šis mados šou – ypatingas.

Penktadienį į J.Statkevičiaus mados šou su mylimuoju verslininku Jonu Garbaravičiumi atvykusi K.Toleikytė neslėpė pakilių emocijų. Jai šis mados šou pirmasis, kai jį stebės jau kaip žiūrovė, o ne J.Statkevičiaus podiumu žengiantis modelis.

„Jaučiuosi puikiai, pirmąkart šou stebėsiu iš pirmos eilės. Tai yra nuostabus, pakylėtas jausmas, nes ir tikslas, ir misija šiandien yra kita“, – portalui Žmonės.lt kalbėjo Karolina.

Juozo Statkevičiaus kolekcijos „Pavasaris/Vasara 2024“ pristatymo svečiai“ / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.

Karolina su šypsena pridūrė, kad jos veikla prieš kurį laiką pasikeitė – ji tapo „Major Amber Models“ valdančios bendrovės „Gintariniai modeliai“ savininke ir vadove, tad penktadienio vakarą podiumu žengs jos agentūros modeliai.

„Šiai dienai jau ne aš, o mano modeliukai eis podiumu, tai atėjau jas palaikyti, vertinti ir įvertinti iš pirmos eilės. Atėjo diena leisti naujai kartai pasireikšti ant podiumo“, – portalui Žmonės.lt kalbėjo ji ir neslėpė, kad dėl savo modelių jaučia didelį jaudulį.

Fotogalerija:

Juozo Statkevičiaus kolekcijos „Pavasaris/Vasara 2024“ pristatymo svečiai (110 nuotr.)
+104