J.Žičkutė tapo vaikinų staigmenos merginoms liudininke: apie draugių reakcijas ir Maltoje nugalėtą baimę

Justės Žičkutės kelionės su draugais akimirkos / Asmeninio archyvo nuotr.
Justės Žičkutės kelionės su draugais akimirkos / Asmeninio archyvo nuotr.
Ugnė Martusevičiūtė
Šaltinis: 15min
2022-07-07 08:03
AA

Radijo ir televizijos laidų vedėja Justė Žičkutė savo akimis išvydo džiaugsmu ir nuostaba trykštančius draugių žvilgsnius. Tam buvo svari priežastis: bičiuliai surengė nepamirštamą staigmeną – užrišo savo merginoms akis ir nuvežė į Vilniaus oro uostą, iš kurio skrido į Maltą. Nors pačiai Justei ši kelionė nebuvo staigmena, tačiau ji paliko ne ką mažiau džiaugsmo.

Justė Žičkutė tapo įspūdingos staigmenos liudytoja – jos draugai nusprendė nustebinti merginas, slapta suorganizuodami kelionę į Maltą. Viskas vyko kaip filme – užrištomis akimis jos buvo atvežtos į Vilniaus oro uostą. Istorija ir kelionės įspūdžiais J.Žičkutė dalijosi su portalu 15min.

Justės Žičkutės kelionės su draugais akimirka / Asmeninio archyvo nuotr.

Nepamirštamos reakcijos supratus, kad skrenda svetur

Visų pirma, kelionei reikėjo pasiruošti – vaikinai pasinaudojo pasais be draugių leidimo, suvedė asmens kodus. Viską pavyko padaryti slaptai.

Trys merginos, kaip Justė pasakojo 15min, nė nenutuokė, kad jų laukia kelionė į užsienį. Visos įsivaizdavo, kad važiuoja paatostogauti Lietuvoje. Viena tikėjosi Palangos, o kita – festivalio, todėl ir daiktus įsidėjo atitinkamus. Iš viso kartu keliavo keturios draugų poros, aštuoni žmonės.

„Viską mačiau iš šono, kai vaikinai užrišo savo draugėms akis, atvežė į oro uostą. Buvo juokinga, nes jos visiškai neįsivaizdavo, kur važiuoja. Galvojo, kad kažkur į pajūrį, į Palangą, įsidėjo šiltų rūbų.

Vėliau juos turėjo išmesti lauk iš savo lagaminų, kadangi Maltoje labai karšta ir tokių drabužių nebūtų prireikę. Taip pat ir su skysčiais – daug ką teko palikti, nes rankiniame bagaže galima vežtis iki 100 ml.

Viena mergina netgi buvo įsidėjusi lauktuvių savo artimiesiems, gyvenantiems Palangoje, nes buvo įsitikinusi, kad užsuks pas juos. Kita galvojo, kad važiuoja į festivalį. Nei viena nė nesusimąstė, jog jų laukia užsienis. Visoms buvo didelis įspūdis, nes su šia kompanija keliavome pirmąkart, o dar ir staigmena įvyko“, – 15min pasakojo J.Žičkutė.

Justės Žičkutės kelionės su draugais akimirka / Asmeninio archyvo nuotr.

Oro uoste visi sustojo į ratą, suskaičiavo iki trijų ir merginų akys buvo atrištos. Tada, pasak Justės, įvyko išskirtinė akimirka, kupina džiaugsmo, kuri netgi sukėlė pašnekovei šiek tiek pavydo, nes norėjosi patirti tą patį.

„Kai pamačiau jas užrištomis akimis ir jų reakciją, truputį pavydėjau ir pagalvojau, kodėl ne aš jų vietoje. Bet po to draugas perklausė, ar tikrai būčiau norėjusi tokio siurprizo, ir suvokiau, kad gerai, jog galėjau ramiai atsikelti ryte, susidėti lagaminą, išsiskalbti reikiamus drabužius“, – šypsojosi laidų vedėja.

Kelionė paliko neišdildomus įspūdžius

Kompanija Maltoje praleido vos porą dienų, tačiau, kaip pasakojo pašnekovė, jautėsi lyg po savaitės atostogų. Taip nutiko todėl, kad visi turėjo bendrą tikslą – gerai praleisti laiką.

„Nors ir lankiausi ten antrąkart, bet su kompanija buvo visai kitaip, sakyčiau, smagiau, nei dviese. Kartu vakarieniavome, kalbėjomės, gulėjome paplūdimyje, pažindinomės su Malta. Tiesa, maistą visada dalydavomės, tai buvo įdomi patirtis, nes galėjome išbandyti daug skonių.

Kadangi turėjome tik porą dienų, daug nepriplanavome. Žinojome, kad visos keturios poros nuomosimės motorolerius, kad turėsime kelionę laivu. Tiesa, laivas buvo merginų iniciatyva, nes norėjome atsidėkoti vaikinams. Be to, bevaikštinėdami suradome tokią gatvę, kur nuolat dirba klubai, o merginos kviečia vaikinus šokti. Buvo keista stebėti visą tą procesą“, – portalui 15min kalbėjo Justė.

Justei pavyko nugalėti savo baimę

Be viso to, J.Žičkutė plaukdama laivu Viduržemio jūroje nugalėjo savo baimę šokti į jūrą iš plaukiančio laivo. Tiesa, jai plaukimas jau buvo ne svetimas, kadangi po praeitų atostogų lankė baseiną.

„Pernai, kai atostogavome prie Komo ežero, labai pavydėjau draugams, kurie gali plaukti. Tas pavydas paskatino pradėti lankyti plaukimą. Bet išmokau plaukti tik baseine.

Galvojau, negi aš neiššoksiu iš to laivo. Užsikabinau už minties, kad sūrus vanduo labai gerai laiko kūną, ja patikėjau ir nusileidau laipteliais, pabandžiau paplūduriuoti. Po to įkalbėjau save, kad reikia, juk 28-eri, pabandysiu, juk daug chebros, jei ką, kas nors išgelbės. Ir iššokau iš pirmo laivelio aukšto, paskui palypėjau aukščiau“, – pasakojo J.Žičkutė.

Justė džiaugiasi, kad tam pasiryžo: „Padariau didelį proveržį, dabar galėsiu šokinėti iš laivų drąsiai. Nebebūsiu balta varna kompanijoje.“

Pašnekovė 15min atskleidė, kas jai padėjo šioje situacijoje: „Tą akimirką išjungiau protą. Reikia prisiminti, kad, kai buvome vaikai, negalvojome apie riziką. Suskaičiavau iki trijų ir pradėjau, tas labai pasitarnavo.“

Patarimai vykstantiems į Viduržemio jūros kurortus ir karščio rekordas

Justė turi patarimų, vykstantiems plaukioti Viduržemio jūroje. Anot jos, svarbu saugotis medūzų.

„Negalvojome, kad taip gali nutikti, bet netgi du vyrukus užpuolė medūzos. Vienas parplaukė su dideliu skausmu, netgi nudegimu. Kitam truputį silpniau. Vėliau teko pristabdyti plaukiojimus. Laivelio kapitonas buvo pagavęs vieną medūzą, kad galėtume plaukioti saugiai. Man, laimė, nepasitaikė“, – dalijosi ji.

Maltoje pašnekovė užfiksavo ir karščio rekordą. Būti tokiame ore, kaip teigė, išties nelengva.

„Pirmomis dienomis teko adaptuotis. Kai važiavome gatvėmis, kur nėra vandens, užfiksavau karščio rekordą – 38 laipsnius. Pirma kelionė, kurioje tikrai labai saugojamės, tepėmės SPF, tad neįdegiau, bet bent parsivežiau sveiką odą“, – sakė ji.

Justės Žičkutės kelionės su draugais akimirka / Asmeninio archyvo nuotr.

Be visų įspūdžių, draugų kompanija dar ir papuolė į religinę šventę, dėl kurios fejerverkai buvo šaudomi ištisą dieną. Nuo pat ryto keliautojai prabusdavo nuo į patrankas panašaus garso.

„Nereikėjo nė žadintuvo. Buvo keista, nes esame įpratę, kad fejerverkai – tik vakarais“, – juokėsi J.Žičkutė.

Po kelionės ji jaučia nuovargį, bet džiaugiasi, kad galėjo išgirsti daug skirtingų istorijų, susipažinti. „Porą dienų keliauti su kompanija yra idealu, ilgesniam laikui jau išlįstų asmeniniai poreikiai. Fainiausia buvo tas, kad kiekviena pora turėjo po motorolerį“, – pokalbį su 15min baigė Justė.

Fotogalerija:

Justės Žičkutės kelionė į Malta su draugais (8 nuotr.)
+2