Jautri onkologine liga sergančios I.Burlinskaitės žinutė: „Viskas, ką turime, yra ši akimika“

Indrė Burlinskaitė-Vaisieta
Indrė Burlinskaitė-Vaisieta
Šaltinis: Žmonės
2023-06-10 10:19
AA

Socialinių tinklų žvaigždės ir sporto trenerės Indrės Burlinskaitės kovą su onkologine liga stebi kone visa Lietuva. Moteris socialinuose tinkluose atvirai dalijasi dabartine kasdienybe ir užplūstančiomis emocijomis. Daugeliui įkvėpimu nepamiršti džiugių smulkmenų tapusi I.Burlinskaitė šeštadienio rytą pasidalijo jautriu įrašu – moteris teigė, kad net ir tokioms aplinkybėmis, stengiasi pasidžiaugti kiekviena akimirka.

Savo mintimis I.Burlinskaitė pasidalijo instagrame. Paviešinusi savo nuotrauką, Indrė rašė:

„Kad sergu, dar nereiškia, jog praleisiu progą pasidžiaugti nuostabiu savaitgaliu! To palinkėsiu visiems, esantiems mano kelyje ir ne tik!

Džiaukitės tiek, kiek leidžia sveikata ir nori širdis! Apsirenkite ryškesnį drabužį, kelkite galvas į viršų ir eikite drąsiai. Gyvenkite! Viskas, ką turime, yra ŠI AKIMIRKA!“ – rašė ji.

Savo kovą su vėžiu viešinanti I.Burlinskaitė socialiniuose tinkluose dažnai prabyla apie užplūdusias emocijas ir pasikeitusią kasdienybę. Antradienio vakarą su onkologine liga kovojanti moteris pasakojo apie kuokštais pradėjusius slinkti plaukus ir sprendimą juos nusiskusti.

„Labas, visiems. Ta pati Indrė, iš vieno mėgstamiausio savo namų kampelio, kur visą laiką matėte mane geriant kavą. Sveikinuosi su jumis iš ten pat. Ta pati, tik šiek tiek kitokia. Ir viskas truputį kitaip. Tiesą sakant, net nežinau, ką pasakyti. Man dar labai sunku kalbėti ir jau kelintą dieną noriu išeiti į eterį su jumis pasisveikinti, bet kažkaip, kai pradėjo slinkti plaukai, neradau vietos, tada skaičiau jūsų žinutes, graudinausi. Todėl kalbėti man dar yra labai jautru ir sunku.

Bet viskas man gerai, šypsausi. Planavau eteryje pasirodyti po Rūtos laidos, nes yra temų, kuriomis noriu pakalbėti su jumis, bet tam mes turėsime daug laiko. Atsitiko taip, kaip atsitiko. Kitą dieną po laidos išploviau galvą ir pastebėjau, kad plaukai sruogomis krenta. Nuo tos minutės, nors ir žinojau, kad ateis ta diena, niekur aš nedingsiu, kad taip bus, taip turi būti, bet kai pamačiau tai realiai, aplankė labai keistas jausmas. Baimė, nežinomybė, neradau sau vietos, kol nenusikirpau plaukų.

Kai nuskutome plaukus, palengvėjo. Kaip dabar atsimenu, laukiu Liudo grįžtančio, paliečiu plaukus ir jie krenta. Kai kur pastebiu praplikimus. Aš vaikštau iš kampo į kampą, nerandu sau vietos, negaliu nieko daryti. O turėjau planų, norėjau nufilmuoti filmuką.

Galvojau, kad viskas bus greičiau, tačiau užtrukome, bet man iš karto palengvėjo. Turbūt tai buvo dar vienas sunkus žingsnis, kurį turėjau sukandusi dantis iškęsti. Nežinau, kaip greitai jūs prie manęs tokios priprasite. Man pratintis nereikėjo. Labai greitai priėmiau save naują. Vakar reikėjo važiuoti į ligoninę pasidaryti kraujo tyrimus. Prieš tai atsidariau spintą, žiūriu, kad daug kepurių pridėta. Sakau: „Ai, nereikia, važiuoju taip“, – antradienio vakarą pasakojo I.Burlinskaitė.

Dieną prieš tai I.Burlinskaitė instagrame pasidalijo jautriu vaizdo įrašu. Jame užfiksuota, kaip mylimas vyras Liudas moteriai skuta plaukus.

„Vilkėjau daug atvirų suknelių. Tačiau tokia NUOGA dar niekad nebuvau“, – rašė Indrė Burlinskaitė po vaizdo įrašu, kuriame matoma, kaip vyras Liudas jai skuta plaukus.

Fone skamba Celine Dion daina „When I Need You“. Vaizdo įrašas sujaudina iki širdies gelmių.

Savo mintimis ji pasidalijo ir instagramo istorijoje.

„Tiesiog vėl verkiu. Ir ne todėl, kad gaila plaukų.

Nuo jūsų visų žinučių ir palaikymo...

Graudinuosi.

Aš vien tik komentarų po reels fiziškai perskaityti negaliu... Jie tuksi kas sekundę. Tuk tuk tuk... Kaip mano širdis, vakar, skutant galvą...

Labai jums ačiū už tokį jautrumą. Aš niekada gyvenime nebūčiau pagalvojusi, kad svetimi žmonės kartais gali tapti tokie savi.

Aš jus myliu“, – rašė I.Burlinskaitė.

Indrė Burlinskaitė-Vaisieta / Instagram nuotr.

​Neseniai socialinių tinklų žvaigždė savo sekėjams pranešė, kad pirmas chemoterapijos kursas praėjo sėkmingai ir ji jaučiasi kur kas geriau. Tačiau laukia antrasis gydymo kursas. Kiek tokių kursų reikės, niekas pasakyti negali.

Savo grožiu socialiniuose tinkluose sekėjus pritraukianti Indrė Burlinskaitė-Vaisieta neslepia, kad iš pradžių labai bijojo, kad po chemoterapijos nuslinks visi plaukai. Vis dėlto, ji suvokė, kad kitaip nebus ir vietoje baimės tiesiog užsisakė du perukus.

Indrės sutuoktinis, verslininkas Liudas Vaisieta laidoje „Bučiuoju. Rūta“ atskleidė, kad jo žmona labai laukia pirmo išėjimo į viešumą pasipuošusi peruku: „Ji labai stipri moteris ir viską priima kaip iššūkį. Užsidėti peruką ir išeiti į kokį renginį ji priima kaip slenkstį, kurį reikia perlipti.“ Indrė savo vyrui antrino, kad, sulaukus gausybės palaikymo žinučių iš pažįstamų ir visai nepažįstamų žmonių, jos baimė kur kas sumažėjo.

Žmonės.lt primena, kad apie diagnozuotą kraujo vėžį Indrė Burlinskaitė-Vaisieta intagrame prabilo gegužės 10 dieną.

„Man yra diagnozuotas kraujo vėžys, piktybinis navikas tarpuplautyje, kuris yra net 8 centimetrų dydžio, jis išplitęs“, – prisipažino moteris.

Po poros dienų moteriai nustatyta ketvirta limfomos stadija. Vėliau Indrė papasakojo apie pirmuosius simptomus, kurie jai sukėlė nerimą.

„Prieš gerą pusmetį pastebėjau gana stiprius širdies dieglius, kurie pasikartodavo kartą per mėnesį, o paskutiniu metu atsirado kosulys. Iš pradžių lengvas, paskui jis vis stiprėjo, prasidėjo kosulio priepuoliai, kurie užsitęsdavo ir iki dešimt, ir iki penkiolikos minučių. Tas kosulys buvo labai varginantis, jausdavausi nusilpusi, o po tokių priepuolių jausdavausi visai be jėgų. Ir, sekantis dalykas, prasidėjo dusulys, tai kalbant, tiesiog bendraujant po minutės laiko pradėdavau dusti, palipdavau laiptais, pradėdavau dusti. Atsirado bendras silpnumas, visiškas nuotaikos nebuvimas, nieko nenorėjau daryti, niekur eiti, o kur eidavau, tai visur tik sukandusi dantis“, – pasakojo ji.

Indrė pridūrė, kad tuomet ne kartą vyko į polikliniką atlikti kraujo tyrimų. Vis dėlto šie ligos nerodė. „Bendras kraujo tyrimas, kurį pastaruosius metus dariausi ne kartą, nepadėjo atpažinti ligos. Net ir kraujo tyrimas gali neparodyti, kad tu sergi šia sunkia liga“, – kalbėjo Indrė.