JAV atlikėjas Joe Jonas ir aktorė Sophie Turner suka skirtingais keliais: santuoka truko 4 metus

Sophie Turner ir Joe Jonas/ „Scanpix“ nuotr.
Sophie Turner ir Joe Jonas/ „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-09-04 08:03
AA

Po ketverių santuokos metų atlikėjas Joe Jonas (34) ir aktorė Sophie Turner (27) suka skirtingais keliais, tvirtina „Page Six“. Jiedu ketina pateikti skyrybų prašymus.

Pranešama, kad Joe Jono komanda susitiko su dviem Los Andželo apylinkėse dirbančiais skyrybų teisininkais, o „People" teigia, kad jis jau pasisamdė skyrybų advokatą.

Pasak TMZ, pora, kuri turi du bendrus vaikus, jau šešis mėnesius susiduria su „rimtomis problemomis“ savo santykiuose.

Užsienio žiniasklaida skelbia, kad pastaruosius tris mėnesius Joe Jonas „beveik visą laiką“ rūpinosi jų mažamečiais vaikais – net gastroliuodamas su broliais Nicku Jonu ir Kevinu Jonu.

Sophie Turner, Joe Jonas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Anksčiau „Page Six“ pranešė, kad S.Turner buvo pastebėta šokanti minioje „Yankee“ stadione per „Jonas Brothers“ turo atidarymo vakarą praėjusį mėnesį.

Tačiau nuo to laiko aktorė, regis, nedalyvavo nė viename savo vyro koncerte, o Dalase, Mineapolyje ir kitose turo stotelėse Joe buvo pastebėtas be vestuvinio žiedo.

Sophie Turner, Joe Jonas / „Scanpix“ nuotr.

Duetas taip pat rugpjūtį pardavė savo dvarą Majamyje, praėjus vos metams nuo jo įsigijimo.

„Page Six“ susisiekė su poros atstovais, bet iš jų atsakymo negavo.

Pora susižadėjo 2017 m., po kelių metų susituokė, o 2020 m. liepą jiedu susilaukė vyresniojo vaiko, dabar 3 metų Wilos. Tų pačių metų rugsėjį filmo „Tamsusis Feniksas“ žvaigždė debiutavo su apnuogintu pilvuku keliose nuotraukose su bikiniu.