Jennifer Lopez buvęs vyras prognozuoja, kad ji ir Benas Affleckas kartu ilgai nebus

Jennifer Lopez, Benas Affleckas, Ojani Noa / Vida Press nuotr.
Jennifer Lopez, Benas Affleckas, Ojani Noa / Vida Press nuotr.
Šaltinis: 15min
2022-08-02 13:58
AA

Kol neseniai atšvęstos Jeniffer Lopez ir jos mylimojo Beno Afflecko vestuvės toliau kaitina internautų širdis, buvęs dainininkės vyras į judviejų santuoką žiūri pesimistiškai. Ojani Noa teigia, kad buvusi jo žmona „mėgsta būti įsimylėjusi“, bet praranda susidomėjimą, kai aistra santuokoje išblėsta.

Buvęs dainininkės sutuoktinis Ojani Noa „DailyMail“ teigė, kad neseniai įvykusios Jennifer Lopez vestuvės su Benu Afflecku jam atgaivino senus prisiminimus iš jų santuokos.

„Benas yra vyras numeris keturi. Kai aš buvau vyras numeris vienas, ji man sakė, kad esu jos gyvenimo meilė. Kai vestuvių naktį gulėjome lovoje, ji sakė, kad mudu būsime kartu amžinai“, – pasakojo jis minėtam leidiniui.

Jeniffer Lopez ir Ojani Noa / Vida Press nuotr.

53 metų J.Lopez buvo ne tik keturis kartus ištekėjusi, bet ir šešis kartus susižadėjusi.

Vienas iš jos sutuoktinių – O.Noa kadaise pabėgo iš Kubos pripučiama valtimi ir išgyveno 90 mylių kelionę į JAV. Būdamas 22 metų, jis įsidarbino Majamio restorane „Lario's On The Beach“, į kurį kadaise įžengė ir Jennifer Lopez.

„Norėjau amerikietiškos svajonės ir ją radau, kai Jennifer įžengė į „Lario's“, – teigė jis.

„Net neįsivaizdavau, kas ji tokia. Mūsų akys žvilgtelėjo viena į kitą, ir aš pamaniau, kad ji yra gražiausia moteris, kokią esu kada nors matęs.

Aš buvau pakerėtas. Ji vilkėjo baltą liemenėlę ir kelnes, prisimenu, kad pagalvojau, jog ji turi geriausią kada nors matytą kūną. Vėliau ji man pati pasakė, kad tą pirmąją naktį žinojo, jog už manęs ištekės“, – prisiminė O.Noa.

Jennifer Lopez ir Ojani Noa / Vida Press nuotr.

Pasak Ojani, vėliau jiedu su Jennifer nuėjo į naktinį klubą, kuriame kartu linksminosi ir šoko.

„Abu jautėme romantišką energiją. Ji buvo momentinė ir intensyvi. Ji tarsi plūstelėjo per mūsų kūnus. Pasakiau – jaučiu tą patį, ką ir tu. Pakėliau jos smakrą ir pabučiavau – tai buvo toks bučinys, tarsi mudu būtume pažįstami amžinai.“

Pokalbio metu Ojani priduria, jog kol jiedu bučiavosi, praeivis klube sušuko: Dieve mano, juk tai Jennifer Lopez! Tuomet jis suprato, kad ji yra kažkas tokio.

Po sėkmingos judviejų pažinties ir meilės iš pirmo žvilgsnio dainininkė J.Lopez mylimąjį Ojani supažindino su savo artimiausiais draugais ir kartu vedėsi į renginius ant raudonojo kilimo.

„Aš palikau darbą ir persikėliau į Los Andželą. Gyvenome gražiame bute. Tačiau netrukus persikėlėme į pirmąjį namą, o paskui namai vis didėjo. Tačiau niekada nieko iš jos nenorėjau. Visada dirbau ir turėjau savo pinigų“, – apie gyvenimą su įžymybe pasakojo jis.

Jennifer Lopez ir Ojani Noa / Vida Press nuotr.

„Ji mėgo apsipirkinėti. Be to, laisvu laiku mes dažnai eidavome į vietinį prekybos centrą. Vieną dieną užėjome į juvelyrinių dirbinių parduotuvę ir ji pradėjo dairytis žiedų. Parodė į vieną ir pasakė, kad jai patinka.

Ji išėjo, o aš apsimečiau, kad man reikia į tualetą. Grįžau į parduotuvę ir nupirkau tą žiedą. Turėjau susitaupęs pinigų. Žiedas kainavo 15 000 dolerių – tais laikais tai buvo didžiulė suma. Po kiek laiko aš atsiklaupiau ant kelio ir padovanojau jai žiedą. Ji verkė, juokėsi ir pasakė taip!“ – sužadėtuves su Jennifer prisiminė O.Noa.

Po romantiškų poros sužadėtuvių tarp būsimo jaunikio ir Jennifer mamos kilo įtampa. J.Lopez motina priekaištavo dukrai už tai, kad ji nusprendė susituokti ne gimtajame Bronkse, o Floridoje.

„Jennifer visą laiką ašarodavo. Mama jai skambindavo ir šaukdavo ant jos, bandydama priversti pakeisti vestuvių vietą. Todėl paskambinau jos motinai Lupei ir pasakiau – tu turi tai baigti. Tai buvo didelė klaida. Nuo tada tarp manęs ir Jennifer mamos tvyrojo įtampa.“

Pasak O.Noa, netrukus didėjant pinigams ir šlovei, Jennifer ėmė keistis į neigiamą pusę.

Jennifer Lopez / Scanpix nuotr.

„Ją supo nauji žmonės, visi norėjo iš jos uždirbti pinigų. Aš skambindavau, o jos asistentė sakydavo – atsiprašau, ji nepasiekiama“.

Netrukus po poros vestuvių O.Noa pastebėjo, kad Jennifer laiką leidžia su dabartiniu jos vyru Benu Afflecku.

„Paskambinau Jennifer ir paklausiau, kodėl ji eina su juo į pasimatymus, o ji teatsakė – tai tik verslas. Taip man liepė daryti. Buvau pavydus ir šaukiau – bet juk tu ištekėjusi!“

„Mes norėjome vaikų, diskutavome apie juos. Tačiau tada ji man pasakė, kad negali turėti vaikų, nes tai trukdytų jos karjerai“, – apgailestavo jis.

Po 11 mėnesių trukusios santuokos pora išsiskyrė, o netrukus J.Lopez pradėjo viešai susitikinėti su muzikantu Puff Daddy.

„Visas mūsų gyvenimas tapo melu“, – sakė O.Noa, prisimindamas judviejų santuoką.

Buvęs J.Lopez sutuoktinis sakė tikįs, kad judviejų santuoka su Jennifer nebūtų iširusi, jei ne „parazitai, kurie maitinasi garsenybėmis“, ir žiniasklaidos pranešimai, apibūdinantys jį kaip „beviltišką padavėją“.

„Linkiu jai ir Benui viso ko geriausio, bet nesu įsitikinęs, kad tai truks ilgai. Manau, kad ji yra ta, kuri bus ištekėjusi septynis ar aštuonis kartus. Neįsivaizduoju, kad ji kada nors apsistotų ties vienu žmogumi. Ji verčia save nuolat eiti į priekį profesiniame gyvenime, todėl jos karjera tęsiasi jau tris dešimtmečius, bet ji taip pat eina į priekį ir asmeniniame gyvenime.

Jei Benas turi jos mamą Lupę savo pusėje, tuomet galbūt jis ir turi šansą“, – šypsodamasis „The Mail“ sakė Ojani.

Jennifer Lopez ir Benas Affleckas / Vida Press nuotr.