Jennifer Lopez ir Benas Affleckas vestuvių įvaizdžiui neišlaidavo: suknelė ir kostiumas – iš spintos

Jennifer Lopez ir Benas Affleckas / Soc. tinklų nuotr. (OnTheJLo.com)
Jennifer Lopez ir Benas Affleckas / Soc. tinklų nuotr. (OnTheJLo.com)
Šaltinis: 15min
2022-07-19 12:06
AA

Savaitgalį Las Vegase lemtingąjį „taip“ vienas kitam ištarę Jennifer Lopez ir Benas Affleckas pasidalino savo vestuvinio įvaizdžio detalėmis. Paaiškėjo, kad viena gražiausių Holivudo porų tituluoti aktoriai šiai progai rūbus rinkosi... iš savo spintos.

Po tris mėnesius trukusių sužadėtuvių J.Lopez ir B.Affleckas sumainė vestuvinius žiedus. Jie pasidalijo, kas šventės metu juos puošė.

„People“ praneša, kad prabangių mados namų „Alexander McQueen“ atstovas patvirtino, jog viena iš nuotakos vestuvinių suknelių buvo britų prekės ženklo kūrinys.

Įliemenuota tekstūrinė suknelė su gėlių žakardo detalėmis ir brangakmeniais puošta iškirpte „Bergdorf Goodman“ parduotuvėje vienu metu kainavo 5 175 JAV dolerių.

„Bergdorf Goodman“ suknelė / „Bergdorf Goodman“ parduotuvės nuotr.

„Šią suknelę turėjau daug metų, ją vis taupiau, taupiau, taupiau, taupiau, o dabar ją vilkėsiu savo vestuvių dieną“, – atskleidė J.Lopez, demonstruodama laikui nepavaldų suknelės modelį emocingame klipe, kuriuo sekmadienį pasidalijo savo naujienlaiškyje „On the JLo“. Būtent šiuo naujienlaiškiu atlikėja pranešė apie vestuves su mylimuoju B.Afflecku.

J.Lopez plaukų stilistas Chrisas Appletonas taip pat paskelbė šį mielą klipą savo „Instagram“ tinkle, parašęs: „Paskutinės minutės emocijos prieš vestuves“.

Daugelis superžvaigždės gerbėjų ir internautų mano, kad šis nuotakos įvaizdis priminė Mary Fiore iš filmo „Vestuvių planuotoja“.

Tiesa, J.Lopez pasidalijo ir mylimojo B.Afleko pasirinktu vestuviniu stiliumi. Jaunikis svarbią meilės dieną vilkėjo baltą smokingą, kuris taip pat kabėjo jo spintoje.

„Taigi su pačiais geriausiais liudininkais, kokius tik galite įsivaizduoti, suknele iš seno filmo ir švarkeliu iš Beno spintos, mažoje koplytėlėje perskaitėme savo įžadus ir įteikėme vienas kitam žiedus, kuriuos nešiosime visą likusį gyvenimą“, – rašė J.Lopez savo naujienlaiškyje „On the JLo“. Atlikėja pridūrė: „Tai buvo geriausios vestuvės, kokias tik galėjome įsivaizduoti. Tokios, apie kurias seniai svajojome, ir tokios, kurios tapo realybe“.

Įžymybė internete taip pat dėkojo koplyčiai už tai, kad „leido pasinaudoti poilsio kambariu ir persirengti, kol Benas persirenginėjo vyrų tualete“, ir pavadino šį intymų reikalą „geriausia mūsų gyvenimo naktimi“.

J.Lopez poilsio kambaryje persirengė aukštosios mados Zuhair Murad nuotakos suknele, kurią vilkėjo legendinėje Las Vegaso „Little White Wedding Chapel“ koplyčioje. Balta nėriniuota suknelė buvo ilgomis rankovėmis, gilia iškirpte, korsetiniu liemeniu ir „žuvies uodegos“ šleifu. Savo įvaizdį ji papildė derančiu šydu su nėrinių apvadais.

Kad šventinę dieną atrodytų išties ypatingai, Jennifer kreipėsi į savo plaukų stilistą Appletoną, kuris jai sukurtą įvaizdį pavadino „mažiau Vegaso ir daugiau laikui nepavaldžios klasikos“.

Jennifer Lopez ir Benas Affleckas / Soc. tinklų nuotr. (OnTheJLo.com)

„Mes manėme, kad plaukai neturėtų būti pernelyg išpuoselėti, – žurnalui „Vogue“ kalbėjo Appletonas. – Sušukavau plaukus priekyje abiejose pusėse, kad veidas išliktų atviras – norėjosi, kad vis tiek išliktų iliuzija, jog plaukai yra palaidi“.

15min primena, jog J.Lopez ir B.Affleckas pradėjo susitikinėti dar 2002 m. liepą, o lapkritį susižadėjo. Jie atidėjo savo vestuves ir 2003 m. rugsėjį, likus kelioms dienoms iki planuotos ceremonijos, galiausiai išsiskyrė.

Vėliau B.Affleckas vedė aktorę Jennifer Garner, su kuria turi tris vaikus, o J.Lopez 2004 m. ištekėjo už „Grammy" apdovanojimų laureato Marko Anthony. Buvę sutuoktiniai augina dvynius.

2021 m. pora atnaujino savo santykius. Šių metų balandį jiedu antrąkart susižadėjo.

Kalbant apie jų pakartotinį meilės bandymą, J.Lopez anksčiau šiais metais šaltiniui People teigė, kad dabar pora yra „protingesnė".

„Turime daugiau patirties, esame skirtingose gyvenimo vietose, dabar turime vaikų, todėl turime labai sąmoningai atsižvelgti į šiuos dalykus", - dalijosi ji. „Tai gražus rezultatas, kad tai įvyko tokiu būdu šiuo mūsų gyvenimo laikotarpiu, kai mes tikrai galime vertinti ir gerbti vienas kitą".

Benas Affleckas ir Jennifer Lopez (21 nuotr.)
+15