K.Starkienė pirmąkart gyvenime gamino pagal vyro receptą: tai – firminis Martyno patiekalas

„Starkus stato“ laidos akimirka / TV3 nuotr.
„Starkus stato“ laidos akimirka / TV3 nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2022-11-13 12:08
AA

Jau kurį laiką Martyno ir Kotrynos Starkų gyvenimą mieste užgožia gyvenimas kaime, o tiksliau – pamiltoje, tačiau vis dar įrenginėjamoje sodyboje. Kad šeima kardinaliai pakeitė savo įprastą gyvenimo tempą ir išmoko atlikti daugybę dar nebandytų darbų, nustebino daugelį – Kotrynos tėvus taip pat.

Kotrynos tėvai – Petras ir Gabrielė – „Starkus stato“ laidoje nuoširdžiai stebėjosi, į ką pavirto sodyba.

„Matau, kaip pasikeitė dukra ir žentas. O labiausiai esu nustebęs dėl to, kaip jie sugebėjo pakeisti savo emocijas bei gyvenimą. Kai atvažiavome ir pamatėme šią sodybą, buvo mintis palikti ją etnografinę. Galiausiai supratome, kad tokiu atveju nebus patogu. Tad tai, ką jie padarė per metus, yra fantastika. Dabar čia džiugiai važiuoja net anūkai“, – laidoje „Starkus stato“ sakė Petras.

Martynas Starkus / TV3 nuotr.

Jam pritarė ir Kotrynos mama Gabrielė. Ji neslėpė – teko kaip reikiant pakeisti savo nuomonę!

„Kai sužinojau, kad vaikai nori pirkti sodybą, nuo šios idėjos juos atkalbinėjau. Man atrodė, kad laukia tikra vargo vakarienė… Tačiau dabar galvoju visiškai kitaip – labai džiaugiuosi, kad jie manęs nepaklausė. Šis jų projektas yra labai vykęs“, – sakė ji.

O ir pokyčių sodyboje su kiekviena diena vis daugiau. Šio sekmadienio laidoje žiūrovai kartu su visa Starkų šeima turėjo proga pamatyti, kaip netoli tvenkinio bus bandoma įrengti nedidelį paplūdimį. Dėl to Martynui netgi teko išsinuomoti ekskavatorių. Būtent čia ir prasidėjo visos įdomybės…

„Mane apėmė azartas – nuo pirmos akimirkos aš pasinėriau į šį procesą“, – sakė Martynas, o žiūrovai pamatė, su kokiais iššūkiais jam teko susidurti.

Savo ruožtu puikiais kulinariniais gebėjimais garsėjanti Kotryna, paraginta Martyno, pirmą kartą gyvenime gamino plovą.

„Starkus stato“ laidos akimirka / TV3 nuotr.

„Turbūt tai pirmas kartas gyvenime, kai receptą sakau ne aš, bet Marčius. Sakė, kad visko reikia po kilogramą. Susipjaustome svogūnus, mėsą, susitarkuojame morkas, išplauname ryžius, įkaitiname aliejų, viską apkepiname ir viskas“, – pasakojo ji, tačiau ar viskas tikrai bus taip paprasta, kaip nupasakojo Martynas?

Tiesa, pasirodo, kad būtent šį patiekalą būtų galima vadinti ir paties Martyno firminiu!

„Kai mes susipažinome, Marčius iškart pasakė, kad moka gaminti vieną patiekalą – plovą. Ir aš vis laukiau… Man reikėjo net ištekėti! Žinoma, tas plovas buvo tik virti ryžiai, sumaišyti su vištienos kumpeliais ir daug pomidorų padažo. Bet tada jis man vis tiek buvo pats skaniausias plovas pasaulyje“, – su šypsena pasakojo moteris.

Paragauti plovo atvyko net jo gamyba garsėjantis šeimos bičiulis Vytaras Radzevičius. Kaip jis įvertino Kotrynos paruoštą plovą? Su kokiais kitais iššūkiais susidūrė Starkai? Visi atsakymai – jau šį vakarą.

Laida „Starkus stato“ – sekmadieniais, 17.20 val. per TV3!

„Starkus stato“ laidoje Kotryna Starkienė gamino plovą (14 nuotr.)
+8