K.Starkienės sodyboje laukia iššūkis: „Tikiuosi, kad pagaliau išsipildys mano svajonė“

Kotryna ir Martynas Starkai / Stopkadro nuotr.
Kotryna ir Martynas Starkai / Stopkadro nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2022-11-20 17:53
AA

Martyno ir Kotrynos Starkų sodybos įrenginėjimo darbai vis sparčiau artėja prie pabaigos. Tačiau šeimai vis gimsta naujų idėjų, kaip dar labiau pagerinti savo gyvenimą kaime.

Vieną tokių televizijos žiūrovai išvydo laidoje „Starkus stato“. Ir nors tai buvo vienas didžiausių Kotrynos norų, pamatęs rezultatą, nuostabos neslėpė ir Martynas – tikrai buvo verta.

Praėjusią laidą žiūrovai jau pamatė naujo šeimos tikslo pradžią. Arba, kaip sako Martynas, „pliažą Dzūkijos miškuose“.

„Kai nusprendėme įrengti pliažą, Martynas kaip tyčia išvažiavo. Ir labai gerai – taip ir turėjo būti, nes tai yra mano teritorija! Įranga tam yra, smėlio kalnai jau supilti… Tikiuosi, kad pagaliau išsipildys mano svajonė turėti tokį paplūdimį, kokio noriu – smėlėtą, gražų, ir tokį, kuriame galėčiau ilsėtis“, – pasakojo darbams pasirengusi Kotryna.

Kotryna Starkienė / Stopkadro nuotr.

Ir nors Martynui iš pradžių šis pliažo įrengimas pasirodė gana komplikuotas, o pinigai – metami į balą, sulaukęs netikėto vaizdo skambučio iš Kotrynos, jis netrukus nuomonę pakeitė.

„Per savo gyvenimą pasidariau vieną šimtaprocentinę išvadą, prie kurios tinka ir antroji. Kelionės yra labai gerai, nes tu esi neįkyrus tėtis, kuris supranta, kad vaikai auga ir taip, o darbai, net jei ir išvažiuoji, pasidaro patys. Tai – labai patogu“, – sakė jis su šypsena paplūdimyje jau besiilsinčiai Kotrynai.

Toliau tęsėsi ir namo vidaus įrenginėjimo darbai – šeima ieškojo lentynų, kilimų bei sėdmaišių. Tačiau didžiausią laimę Kotrynai suteikė į sodybą pagaliau atkeliavęs didžiausias baldas – įspūdinga knygų lentyna iki pat lubų.

Martyno ir Kotrynos Strakų sodyba / Stopkadro nuotr.

Lygių Kotrynai nebuvo ir daržo reikaluose – žinoma moteris juokėsi, jog tikriausiai dabar ji šeimoje bus ta, kuri rudens metu nuolatos visiems siūlys cukinijų ar kitų savo daržo gėrybių. „Patarimus apie sodą ir daržą dabar mamai duoda Kotryna – didžiausias stebuklas, kad ji taip greitai perprato sodininkystę“, – nuostabos neslėpė jos tėtis Petras.

„Savo dukrą atradau visai kitame rakurse – mes patys visą gyvenimą gyvenome Vilniaus centre, ant asfalto, neturėjome jokių daržų, jokių sodų. Smagu matyti, kaip ji vaikšto basa, kiša rankas į žemę, sodina, augina. Jai tai pavyksta ir ji turi tiek energijos…“ – pritarė ir mama Gabrielė.

Kaip Kotrynai pavyko perprasti daržininkystę? Koks šeimos sprendimas palengvins jų dalią galvojant apie dabartines elektros kainas? Galiausiai, kaip atrodys naujasis Starkų pliažas?

Laida „Starkus stato“ – sekmadieniais, 17.20 val. per TV3.