K. Zvonkuvienė atsivėrė apie grėsusį persileidimą: „Dieve, viską iš manęs atimk, tik neatimk iš manęs mano vaikų“

Katažina ir Deivydas Zvonkai su dvynukais Kornelija ir Donatu / Viktorijos Vaisvilaitės Skirutienės nuotr.
Katažina ir Deivydas Zvonkai su dvynukais Kornelija ir Donatu / Viktorijos Vaisvilaitės Skirutienės nuotr.
Šaltinis: 15min.lt
2017-02-06 15:27
AA

„Lekiu į ligoninę visu greičiu, ir galvoju: aš viską gyvenime atiduosiu, Dieve, viską atiduosiu. Atimk iš manęs mano sveikatą, populiarumą, mano karjerą, koncertus, gerbūvį, uždirbtus pinigėlius. Viską iš manęs atimk, tik neatimk iš manęs mano vaikų...“ – sunkiai tvardydama ašaras pasakojo dainininkė Katažina Zvonkuvienė.

Interviu metu vos prieš du mėnesius dvynių mama tapusiai dainininkei 36-erių Katažinai ne kartą trūkčiojo balsas, o akyse pasirodė ašaros... Po ilgo laukimo mama pagaliau tapusi moteris papasakojo ne tik apie džiaugsmą, užplūdusį gimus vaikams, tačiau ir tai, ką teko išgyventi dar jų laukiantis.

„Vos nepraradau vieno, o gal ir abiejų savo vaikų“, – papasakojo Katažina.

Dešimtą nėštumo savaitę po įtempto koncertų grafiko dainininkei naktį teko skubiai vykti į ligoninę pajutus skausmus.

„Man grėsė persileidimas. Galėjau netekti vieno arba net abiejų savo vaikų....“ – su ašaromis akyse LNK laidai „Nuo... Iki...“ pasakojo dainininkė.

Katažina ir Deivydas Zvonkai su dvynukais Kornelija ir Donatu / LNK nuotr.

Pasak moters, visiems tik atrodo, kad jos nėštumas buvo lengvas. „Jis buvo gražus, bet tam, kad jis būtų toks pilnavertis, man pačiai teko pasistengti ir, ačiū Dievui, pakako proto pasisaugoti....“, – pasakojo Katažina, šiandien sūpuojanti dvynius Korneliją ir Donatą.

Vaikams vardus išrinko 39-erių kompozitorius Deividas. Kaip pats juokauja, devynių mėnesių tam buvo pakankamai, o ir vardų prieš gimstant vaikams iš ilgo sąrašo liko vos keturi.

Donatu sūnų Deividas pavadino savo tėčio garbei, o Kornelijos vardas dukrytei tiesiog patiko abiems. Be to, Katažina ir Deividas norėjo, kad jų vaikų vardai prasidėtų tomis pačiomis raidėmis, kaip ir jų.