Katažina Zvonkuvienė po gimdymo pirmąkart pasirodė viešumoje

Katažina Zvonkuvienė ir Mantas Stonkus  / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Katažina Zvonkuvienė ir Mantas Stonkus / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-01-22 20:38
AA

Dainininkė Katažina Zvonkuvienė pirmąkart pasirodė viešumoje po to, kai gruodžio 1-ąją pagimdė dvynukus. Sekmadienio vakarą pasipuošusi atlikėja atskubėjo į Lietuvos pramogų pasaulio apdovanojimus „Žmonės 2017“. Ir pasirodė ji čia ne kaip eilinė viešnia, bet kaip renginio vedėja.

Lietuvos pramogų pasaulio apdovanojimai „Žmonės 2017“ Vilniaus koncertų salėje „Compensa“ surengti sekmadienio vakarą. Į juos susirinko šimtai pramogų pasaulio atstovų.

Iškilmingą apdovanojimų ceremoniją, kurios metu įvertinti mylimiausi šou verslo atstovai, vedė net aštuoni vedėjai.

Prie renginio vairo stojo Mantas Stonkus ir gražios bei populiarios moterys: stilistė Agnė Jagelavičiūtė, aktorė Agnė Grudytė, dainininkė Rūta Ščiogolevaitė, vizažistė Oksana Pikul-Jasaitienė, dainininkė Natalija Bunkė, stilistė Asta Valentaitė.

Dar viena renginio vedėja iki pat paskutinės akimirkos buvo laikoma paslaptyje intriguojant, kad jos pasirodymo scenoje nesitikės niekas.

Apdovanojimų „Žmonės 2017“ ceremonija (127 nuotr.)
+121
„Žmonės 2017“ apdovanojimų svečiai / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
„Žmonės 2017“ apdovanojimų svečiai / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Ir iš tiesų, kai scenoje pasirodė gruodžio 1-ąją dvynukus pagimdžiusi Katažina Zvonkuvienė, publika nustebo. Juk iki šiol mažylius Korneliją ir Donatą pagimdžiusi atlikėja dar nebuvo pasirodžiusi viešumoje.

Apdovanojimų scenoje Olgos Filatovos-Kontrimienės kurtu kostiumeliu pasipuošusi Katažina Zvonkuvienė pasirodė tam, kad įteiktų apdovanojimą „Mylimiausios TV laidų vedėjos“ nominacijos nugalėtojai Ingai Jankauskaitei bei apdovanojimą „Mylimiausio TV laidų vedėjo“ nominacijos laimėtojams „radistams“.

Stovėdama scenoje K.Zvonkuvienė atviravo, kad iš namų į ceremoniją ištrūko tik trumpam, o mažylius dvynukus kol jos nėra šalia prižiūri Deivydas Zvonkus. „Dabar jis juos maitina“, – sakė Katažina.

TAIP PAT SKAITYKITE: Pramogų pasaulio apdovanojimai „Žmonės 2017“: kas laimėjo?

TAIP PAT SKAITYKITE: Iškilmingi pramogų pasaulio apdovanojimai „Žmonės 2017“ subūrė ryškiausias garsenybes

„Žmonės 2017“ apdovanojimų svečiai (165 nuotr.)
+159