Ką daryti, kai vienu metu patinka du vyrai?

Moteris / Vida Press nuotr.
Moteris / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
2017-10-27 20:45
AA

Ne tokia ir reta situacija, kai gyvenimas taip susidėlioja, jog vienu metu ima asistuoti du vyrai. Ir abu patinka! Arba planuojant vestuves staiga pasirodo senų laikų mylimasis ir atgimsta seni jausmai, nors dabartiniai irgi niekur neišgaruoja.

Kartais net gyvenančios ramų santuokinį gyvenimą beviltiškai ir romantiškai įsimyli, kartu puoselėdamos šiltus jausmus savo sutuoktiniui.

Ką daryti atsidūrus jausmų kryžkelėje?

1. Įsivaizduokite, kad nesate vienintelė. Nors tarp dviejų vyrų dabar blaškotės jūs, pabandykite įsivaizduoti, kad ir jūs jiems nesate vienintelė. Kurį norisi tuoj pat palikti, o dėl kurio esate pasiryžusi kovoti? Tikėtina, jog tas ir yra tikrasis.

2. Greičiau apsispręskite. Kuo ilgiau įstrigsite tokioje neaiškioje situacijoje, tuo sunkiau bus iš jos išeiti. O tai padaryti vis tiek reikės. Todėl pasitelkite ir racionalius, ir emocinius argumentus. Ir nutarkite, kuriems teiksite pirmenybę. Jei išgyvenate santuokos krizę, tačiau didžioji jūsų problema nuobodulys ir aistros stoka, nebūtinai reiškia, kad puolusios į pono tobulojo glėbį surasite laimę.

Ko gero, ją sugriausite. Todėl, užuot svaigusi nuo minties apie slaptą pasimatymą ar nuvogtą bučinį, verčiau pagalvokite apie gerąsias savo sutuoktinio savybes. Prisiminkite kartu išgyventus sunkumus ir džiaugsmus. Pabūkite kartu. Kartais jausmus atgaivinti pakanka nuoširdžių pokalbių ir romantiškų prisiminimų vakaro.

Jei nesate įsipareigojusi, pagalvokite, ko trūksta jūsų ryšyje, kad dairotės į šalis? Jei santykiai prasti, juos nutraukite, o jei norite gauti daugiau vyriško dėmesio ir pripažinimo – pagalvokite, ar tai geriausias būdas.

3. Skirkite fizinę trauką ir draugystę. Neretai kitas vyras atsiranda tada, kai pirmieji santykiai yra veikiau gerų draugų, o ne aistringų mylimųjų ryšys. Todėl sutikusi kandidatą į ranką ir širdį neapgaudinėkite savęs ir pripažinkite, ar tas žmogus jus tikrai traukia, mylite jį visa širdimi, ar džiaugiatės, kad pagaliau atsirado tinkamas vyras, nes laikas bėga, vaikų norisi, o tikra meilė egzistuoja tik knygose...

Racionalūs pasirinkimai paprastai anksčiau ar vėliau priverčia susidurti su įvairiomis dilemomis, nes jausmų pasaulis niekur nedingsta.

Kartais žmones suveda bendros nelaimės. Tačiau išklausę vienas kito istorijas, pabuvę atramomis, nubūtinai tie žmonės turi nugyventi likusį gyvenimą kartu. Todėl nepaverskite vyrų draugų mylimaisiais. Neidealizuokite jų ir nekurkite santykių principu – bendrausiu, kol sutiksiu geresnį.

4. Neužkraukite atsakomybės kitiems. Ne vyrai, bet jūs pati turite priimti sprendimą. Tikėtina, jog jie net neįtaria vienas apie kitą. Todėl nereikalaukite ir nesitikėkite, kad kažkuris pasiūlys skyrybas ar santuoką. Pasirinkite, su kuriuo norite būti ir kurkite ateitį kartu.

5. Projektuokite ateitį. Mintyse pabandykite projektuoti savo ateitį su abiem vyrais.

Apie kurį galvodama pajuntate stipriau plakant širdį, su kuriuo jaučiatės saugi ir mylima? Nekreipkite dėmesio į tokius dabar gąsdinančius ar nepatogius dalykus, kaip „ką pasakysiu savo ir jo tėvams“, „jau suplanuotos vestuvės“, „man gėda prieš draugus“ ir t. t. Tai jūsų gyvenimas ir turite teisę nuspręsti, su kuo jį susieti.