Kaip gražinasi Avinai, Mergelės ir Dvyniai...

Daili moteris  / Fotolia nuotr.
Daili moteris / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2017-03-09 19:30
AA

Gimimo akimirką žmogui suruoštas žvaigždžių kraitis lemia mūsų elgesį visose gyvenimo srityse. Taigi daro įtaką net grožio ritualams. Kokių jų laikosi skirtingi Zodiako ženklai?

Avinas neturi laiko tuštybei

Nors nėra nepataisomas puošeiva, mielai vilki gerai pasiūtus drabužius ir šlakstosi prabangiais kvepalais. Tiesa, ištrūkusią sagą jis ramiai pakeis žiogeliu, o ir dėl iš mados išėjusių drabužių nesuka sau galvos. Nes energinga šio ženklo prigimtis verčia suktis taip spėriai, kad tokiai „tuštybei“ kaip naujos mados paprasčiausiai nelieka laiko. Avinui patinka viskas, kas natūralu, greita ir patogu. Beje, Avino ženklo moteris mėgsta savo drabužius paįvairinti išskirtinėmis detalėmis.

Retai sutiksite Jaučio ženklo atstovę, išeinančią iš namų nepasidažiusią, nepasikvepinusią ir dailiai neapsirengusią.

Taupuolis Jautis mėgsta prabangą

Nors Jaučiai paprastai mėgsta viską taupyti, jų spintos neretai lūžta nuo batų, drabužių, rankinių ir aksesuarų gausos. Beje, daugelis pakuočių gali būti net nepraplėštos. Svarbu žinoti, kad jei prireiks, visko yra. Šio ženklo atstovės dievina grožio priemones ir taip pat jų turi visą galybę. Kremai, šampūnai, plaukų balzamai, kondicionieriai, o kur dar kvepalai ir kosmetikos priemonės... Retai sutiksite šio ženklo atstovę, išeinančią iš namų nepasidažiusią, nepasikvepinusią ir dailiai neapsirengusią. Be to, jos dievina ir išskirtinius papuošalus. Štai prisiminkime kad ir garsiąją šio ženklo atstovę Donatellą Versace.

Dvyniai – eksperimentatoriai

Dvyniui nuolat knieti išmėginti tai vieną, tai kitą naują grožio priemonę. Todėl jų vonioje ant lentynų rikiuojasi kvepalai, losjonai ir tepalai, kremai ir stebuklingos pudros, neminint krūvos dezodorantų ir visokių gelių. Plaukų spalvą gali keisti kone kas savaitę – juk jie atauga, tad kodėl nepaeksperimentuoti! Solidžių šiltų apatinių marškinių bei kelnaičių Dvyniai vargu ar apsivilks net per didžiausius speigus. Užtat jie gali valandą mirkti putų pilnoje vonioje, su šampano taure vienoje ir knyga kitoje rankoje.

Originalieji ir ypatingieji Vėžiai

Jei esate gimusi po šiuo Zodiako ženklu, pati žinote, ką jums reiškia išsirinkti tinkamą drabužį ar aksesuarą. Esate be galo subtili ir originali asmenybė, todėl ieškote tokių pat ypatingų jūsų grožį galinčių atskleisti daiktų. Visa tai atspindi jūsų rengimosi maniera. Nemėgstate išsišokti ar būti labai pastebima, todėl tikrai nešokiruosite savo įvaizdžiu, tačiau aprangą galite pabrėžti stilinga bižuterija ar aksesuarais. Tokiu būdu jūs savo išvaizda neretai pralenkiate ir didžiausias puošeivas, nes jūsų subtilumas ir puikus stilius kvieste kviečia atkreipti dėmesį.

Liūtai traukia žvilgsnius

Mėgstate būti dėmesio centre, todėl renkatės įspūdingus drabužius, neretai drąsiai pasidažote. Tačiau nesate itin ekstravagantiški, jums svarbiausia – puiki kokybė, nevengiate ir skambių dizainerių pavardžių. Todėl jūsų išvaizda nebus labai išskirtinė, greičiau patrauks drąsia spalva, akivaizdžiai kokybiškomis medžiagomis, išskirtine avalyne. Dažnas Liūtas gali pataupyti grožio priemonėms, kuriomis negali atvirai pasipuikuoti, tačiau tai, ką mato kiti, bus aukščiausios kokybės. Beje, šio ženklo atstovai labai vertina ir gerus kvepalus.

Mergelė – gražu, kas praktiška

Mergelės žino, kad nešvara yra visų ligų priežastis, todėl itin daug dėmesio skiria švarai ir tvarkai. Net savo apatinius stropiai išlygina po du kartus ir lygutėliai sulankstytus deda į spintą. Tiek į moteris, tiek į šio ženklo vyrus visada gražu pažiūrėti. Net jei jie ir nėra gražuoliai, sugeba taip gerai save pateikti, kad nuo grožiu spinduliuojančios jų išvaizdos sunku atitraukti akis, nors negalite suprasti, kas išties jus žavi. Šio ženklo atstovai paprastai labai rūpinasi tiek savo oda, tiek figūra, tiek subtiliu kvapu, todėl visada atrodo nuostabiai.

TAIP PAT SKAITYKITE: Pasitikite pavasarį su naujuoju „Horoskopų“ numeriu!

Svarstyklės – Zodiako švaruolis ir dabita

Svarstyklių atstovas visada nusiprausęs, pasikvepinęs brangiais kvepalais, apsirengęs kaip garsenybė žurnalo viršelyje ir net juda it kino žvaigždė. Šio ženklo moterys apdovanotos grožiu, kuris prilygsta apdainuotoms senovės deivėms, jos labai moteriškos ir artistiškos, kas suteikia joms papildomo žavesio. Jų vonioje apstu buteliukų ir dėželių su įvairiais kremais, valikliais, balikliais, balzamais, kaukėmis ir pan. Gyvenant su Svarstyklėmis, būtina turėti du vonios kambarius. Mat įėjusios į vonią gali užtrukti ten visą pusdienį. Niekas neprilygs Svarstyklėms kaip naujausių mados tendencijų žinovėms.

Moteris / Fotolia nuotr.

It magnetas traukiantis Skorpionas

Skorpiono grožis užburia, įtraukia, yra paslaptingas ir kartais nesuvokiamas. Rodos, iš pirmo žvilgsnio jie daug dėmesio neskiria nei grožio procedūroms, nei drabužiams, tačiau pasitaiko, kad Skorpionas patyliukais atsikelia anksčiau už visus kitus, užsidaro vonioje ir stropiai nušveičia kiekvieną dantuką, nusigramdo pėdas, nusitrina kaklą... Turškiasi po dušu it žuvis! Jie dievina vandenį ir vandens procedūras. Kosmetikos priemones naudoja saikingai, bet visada puikios kokybės.

Šaulių moterys pasižymi didele charizma, kuri neleidžia vyrams ramiai praeiti pro šalį.

Šaulys – kaip atvirukas

Šio ženklo atstovai dažniausiai būna apsirengę tvarkingais drabužiais, rūpestingai sušukuotais plaukais, maloniai kvepiantis. Šaulių moterys pasižymi didele charizma, kuri neleidžia vyrams ramiai praeiti pro šalį. Jis ištisas valandas gali staipytis prieš veidrodį, tikrindamas, ar apatiniai marškinėliai idealiai tinka prie kelnaičių, ir kurios kojinės geriausiai paryškina kojų grakštumą. Tačiau bėda ta, kad tokios akimirkos Šaulius aplanko itin retai, jie tingi daug dėmesio skirti savo išvaizdai, nes turi kur kas įdomesnių užsiėmimų. Tačiau naujų kvepalų, kremų, apatinių drabužių ir papuošalų tyrinėjimas gali įtraukti jį tarsi įdomiausia mokslinė ekspedicija.

Ožiaragis – praktiškas ir stilingas

Ožiaragiai nesunkiai geba sukurti originalų stilių, kuris gali tapti net naujų mados vėjų tendencija. Dažniausiai perka tik labai kokybiškus ir brangius drabužius, nes neketina švaistyti pinigų kam nors, kas tarnaus mažiau nei dešimt metų. Kvepinasi taip pat išskirtiniais kvepalais, nors labiausiai vertina švaros ir gaivos kvapus. Metams bėgant Ožiaragiai tampa ne tokie asketiški ir mažiau reiklūs tiek sau, tiek kitiems. Darosi vis elegantiškesni, bet reikliau renkasi aprangą ir kūno priežiūros priemones. Šie žmonės tarsi vynas: juo brandesnis, tuo labiau svaigina.

Vandenis – ekstravagancijos viršūnė

Šio ženklo moteris – ekstravagantiška ir godi naujovių. Geba būti išskirtinai elegantiška. Jai niekada neužteks vieno flakonėlio kvepalų arba vieno indelio kremo. Turi išmėginti visas naujoves, viską, už ko užkliūva žvilgsnis. Ji dievina prašmatnų apatinį trikotažą, gilias iškirptes ir lakuotus nagus. Valandų valandas gali mirkti vonioje su žolėmis arba ožkos pienu, kad tik oda būtų lygi ir gundanti. Išmėgins visas jauninančias procedūras. Gal tik plastinei operacijai nesiryš, nes paniškai bijo skalpelio. Deja, to paties negalima pasakyti apie Vendenio vyrą. Jis dažniausiai turi labai įdomų darbą, todėl apie savo išvaizdą visai pamiršta. Todėl labai svarbu, kad šali būtų moteris, kuri juo pasirūpintų.

Paslaptingas Žuvų grožis

Žuvys, kaip ir Mergelės, neretai yra apsėstos švaros manijos. Apatinius marškinius įmanytų keisti kelis kartus per dieną. Parfumeriją naudoja saikingai, nes stipresni kvapai sukelia galvos skausmą. Mėgsta maudytis šaltinio ar mineralinio vandens voniose. Apskritai labai vertina bet kokias maudynes, nes vanduo joms padeda ne tik atsipalaiduoti, bet ir pasijusti gražioms. Be to, ne mažiau kaip išoriniu grožiu Žuvys rūpinasi ir vidiniu. Neleidžia sau būti nemalonioje aplinkoje, vengia vulgarių ir nepraustaburnių žmonių.