Kaip puoselėti grožį pagal Mėnulio kalendorių

Graži moteris / Fotolia nuotr.
Graži moteris / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2017-05-12 19:30
AA

Kiekvieną moterį galima vadinti deive, ragana arba kitu vardu. Tačiau niekas nepaneigs, jog dailiosios lyties atstovės savo grožio kerais gali užburti kiekvieną vyrą. Taip yra todėl, kad veikiamos Mėnulio energijos moterys gali maksimaliai išnaudoti savo prigimtinį žavesį. Kaip tai sustiprinti pasitelkiant Mėnulį?

Kiekviena Mėnulio diena pasižymi savita energija, savais rūpesčiais ir džiaugsmais. Verta susipažinti su visų jų energija, nes tai padeda suprasti Mėnulio ritmus ir jais pasinaudoti savo grožiui puoselėti. Tai padeda suprasti, kodėl, pavyzdžiui, per delčią daug lengviau atsikratyti nereikalingų kilogramų, o per priešpilnį kur kas geriau organizmo pasisavinamos visos medžiagos: tiek vitaminai, tiek ant odos tepami kremai.

Jaunatis – kurkite gražinimosi planus

1-a Mėnulio diena visada sutampa su Mėnulio jaunatimi (neapsirikite, Mėnulio kalendorius nesutampa su mėnesio kalendoriumi), prasideda naujas šio dangaus šviesulio ciklas, tad verta susiplanuoti viso mėnesio grožio procedūras, paruošti savotišką planą, kokių procedūrų ir kokiu laiku imsitės. Šios dienos energija pasižymi stipria kūrybine galia ir padeda planuoti. Teigiama, kad tai, kaip praleisite šią dieną, kokią energiją paleisite, toks bus ir visas mėnuo. Tad vertėtų ją pragyventi blaiviai ir ramiai.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kad pilnaties laikas praeitų ramiai

Visas pirmas Mėnulio mėnesio ketvirtis – puikus laikas paleisti į gyvenimą jums reikiamus procesus. Kaip tai padaryti? Tiesiog paleiskite į visatą savo troškimus, pasinaudokite savo moteriška energija ir įsivaizduokite tai, ko norite. Jei norite mesti rūkyti, pradėti sportuoti sporto klube ir kitaip pakeisti savo gyvenimą, šis laikas tam labai tinkamas, nes gera pradžia juk – pusė darbo, o pirmosios Mėnulio mėnesio dienos tam labai tinkamos.

Mėnulis / „Shuterstock“ nuotr.

Augantis Mėnulis palankus priimti

Antrą Mėnulio mėnesio ketvirtį, taigi per priešpilnį Mėnulį, palanku organizmui duoti tai, ką jis turi pasisavinti, nes šiuo laiku jis labai gerai priima. Taigi gerkite vitaminus, kurie padeda jūsų nagams ir plaukams greičiau augti ir būti stipresniems ir tvirtesniems. Kūnas gerai priima mineralines medžiagas ir vitaminus, tad jei reikia, pavartokite magnio, kalio, kalcio, geležies, D vitamino. Mėnuliui pilnėjant organizme kaupiasi daugiau skysčių, taip pat greičiau gali augti ir svoris, todėl atidžiai rinkitės maisto produktus, kad jie būtų jums naudingi, o ne tuščios kalorijos, tik didinančios svorį.

Pilnatis – jokių operacijų

Pilnatis arba trečias Mėnulio ketvirtis apdovanoja energijos pliūpsniu, taip pat ir gausiomis emocijomis. Gerai, jei mokate su jomis tvarkytis, priešingu atveju, nekontroliuojamos jos gadina ne tik nuotaiką, bet ir kenkia grožiui. Pirma pilnaties diena naudinga iškrovai. Nes šiuo laiku organizmas viską priima labai aktyviai, todėl nesunku apsinuodyti suvalgius netinkamo maisto, ypač, jei gaminate ne patys. Taip pat tai naudinga ir dvasiškai, nes negaudami maisto, ypač, kai tai darome sąmoningai, kur kas lengviau kontroliuojame emocijas, tampame ramesni. Nereikėtų per pilnatį atlikti jokių grožio operacijų, intervencijų, nes žaizdos prasčiau gyja, gali likti randų, kilti komplikacijų. Tačiau tinka kirpti plaukus, juos dažyti, kurti naują šukuoseną. Ypač, jei Mėnulis svečiuojasi Liūto ar Mergelės ženkle.

Per delčią atsikratykite to, ko nepageidaujate

Paskutinis Mėnulio ketvirtis, delčios laikas, palankus atsikratyti visko, ko nepageidaujate, – svorio, spuogų, nereikalingų plaukelių, senų, nebenešiojamų drabužių, nepageidaujamų emocijų ir viso kito, kas jums nenaudinga.

Tai laikas, kai palanku laikytis dietų, atlikti įvairias kosmetologines procedūras. 28-ą Mėnulio kalendoriaus dieną įvertinkite praėjusio mėnesio rezultatus – ar jums pavyko pasiekti nusistatytų tikslų, tapti gražesnėms, patrauklesnėms, moteriškesnėms.

Jei kalbėtume apie savaitės dienas, kurių kiekvieną globoja tam tikra planeta, penktadienį – Veneros dieną – palanku daryti manikiūrą, pedikiūrą ir kitas grožio procedūras. Žinoma, svarbu atsižvelgti ir į palankią Mėnulio fazę. Juk Venera – moterų planeta, tad būtinai pasinaudokite jos energija ir pasirūpinkite savimi, pasilepinkite ir pailsėkite. Juk gražios moterys – laimingos ir geidžiamos!