Kaip suvilioti skirtingų Zodiako ženklų atstovus?

Horoskopo ženklai / Fotolia nuotr.
Horoskopo ženklai / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2017-09-11 19:30
AA

Skirtingų charakterių žmones veikia skirtingi dalykai. Vienam svarbu įspūdžiai, kitam – vidiniai išgyvenimai, o trečią labiausiai veikia, pavyzdžiui, materialūs daiktai. Žinodami, kas svarbu kiekvienam Zodiako ženklui, kur kas lengviau juos suviliosite.

Ugnies ženklui Avinui svarbiausia – veiksmas. Jis neturi laiko tuštiems pokalbiams ir diplomatijai. Labiausiai vertina tiesumą, aiškumą. Sąžiningumas jam yra itin svarbu. Įspūdį paliksite, tiksliai sakydami, ko norite, pageidaujate ir tikitės. Tad viliones prie žvakių galite praleisti, bet aiškiai pasakykite, ko tikitės. Tiesa, jei galvojate, kad šio ženklo atstovas nuspės, kas jums patinka, labai klystate. Jei nenorite nusivilti, iškart atverskite savo kortas.

Žemiškajam Jaučiui patinka meilumas, švelnumas ir jautrus elgesys. Šio ženklo atstovą nesunku suvilioti pasitelkus gardų maistą, masažą ir kitus kūną pamaloninančius dalykus. Jaučiams labai patinka ir graži, įspūdinga gamta, tad iškyla su delikatesų krepšiu prie upės ar ežero taip pat padarys įspūdį.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kodėl nereikia savęs kritikuoti? Sužinokite 5 svarbiausias priežastis

Didžiausias Dvynių afrodiziakas yra įkvepiantys pokalbiai ir spontaniškumas. Taigi norėdami jį suvilioti ir patraukti, vis pasiūlykite kokią svaiginančią naują idėją, pavakarokite drauge iš anksto pasiruošę įdomių pokalbio temų. Rutina ir nuobodi kasdienybė Dvyniams nepakenčiama, jiems neįdomūs namisėdos. Tačiau traukia nuotykiai ir informacija.

O štai Vėžio ženklo atstovai – tikri namisėdos. Jiems patinka gražinti ir nuolat tobulinti savo namus, gaminti valgyti, kurti ateities planus. Tad juos suvilioti nesunku pradėjus kalbą apie tai, kaip kur nors ką nors gauti namams. Šie žmonės jautrūs ir subtilūs, tad jaukus ir mielas pokalbis prie žvakių šviesos ar židinio juos gali įtikinti, kad jūs – tas žmogus.

Išdidusis Liūtas ne toks nepasiekiamas, kaip kartais gali atrodyti. Neretai kitus atstumia tik jų didelis išorinis pasitikėjimas savimi, o širdis Liūtų minkšta ir dega noru būti mylima. Pagirkite juos už ką nors ir pamatysite, kad Liūtas akimirksniu taps kačiuku prie jūsų kojų. Taip pat juos žavi dovanos. Jos taip pat padės jums pasiekti savo tikslą.

Mergelės – kontrolės Dievai. Jos nori, kad viskas visada būtų taip, kaip jos suplanavo, tad jei kas nors vyksta ne pagal planą, šio ženklo atstovams žemė slysta iš po kojų. Jei norite juos suvilioti, leiskite suplanuoti pirmąjį pasimatymą – tegul pasimėgauja tuo, kad viskas yra taip, kaip nori.

Svarstyklės mėgsta proto žaidimus. Intelektualūs psichologiniai rebusai jiems – geriausias afrodiziakas, į kuriuos šio ženklo atstovai gali pasinerti visa galva. Be to, jie labai diplomatiški, tad jei norite juos suvilioti, sukite ratus aplink, užuot ėję tiesiausiu keliu.

TAIP PAT SKAITYKITE: Norite, kad jūsų norai pildytųsi? Tinkamai juos suformuluokite!

Zodiako seksualiausieji ir tamsiausieji Skorpionai atsiduos jums, jei sudominsite jį kokiais nors paslaptingais dalykais, versite rizikuoti, nerti į tai, kas nežinoma, neatrasta, paslaptinga. O jei kalbėtume apie seksą, šio ženklo atstovams patinka didelė aistra, rizika ir tai, kas neišbandyta.

Norite suvilioti Šaulį? Leiskitės su juo į kelionę arba į filosofinius pokalbius. Jiems retai kas nors atrodo „per toli“ ar „per sunku“. Jie didieji avantiūristai, kurie, kad ir kur keliautų, visur yra „vietiniai“, tad jei jų avantiūrai pritarsite ir ją palaikysite, Šauliai nė nepajus, kaip taps tik jūsų. O lovoje nevenkite eksperimentuoti.

Tačiau nors ir yra didieji konservatoriai, Ožiaragiai mielai išbando naujus dalykus, tik nereikia to daryti staigiai ir netikėtai.

Pamažu ir iš lėto, bet užtikrintai! Šitaip turite vilioti savo nusižiūrėtąjį Ožiaragį. Nes jie mėgsta stabilumą ir viską daryti iš lėto. Tačiau nors ir yra didieji konservatoriai, mielai išbando naujus dalykus, tik nereikia to daryti staigiai ir netikėtai. Leiskite Ožiaragiui atsipalaiduoti, pasisiūlykite jam padaryti masažą, ir būsite nustebinti, kaip jis jums už tai atsidėkos.

VandeniaiZodiako atradėjai, tad jei norite jį patraukti savo pusėn, turite žinoti, kad įprasti „kabinimo“ metodai jiems netinka. O geriausia pirmiausia tapti jų draugais ir sudominti kokia nors nauja bendra veikla. O tada pamažu pamažu draugystė turi labai daug galimybių netikėtai peraugti ir į meilę.

Svajokles Žuvis ne taip jau sunku patraukti savo pusėn, jei jums nesvetima visa, kas susiję su romantika: žvakės, romantiška muzika, eilių skaitymas lovoje, paslaptingi šnabždesiai į ausį ir ateities planų kūrimas. Visa tai šio ženklo atstovus tiesiog užburia, ir jie, pasijutę lyg pasakoje, palaikys jus savo gyvenimo princu ar princese.

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!