Kaip gintaras veikia skirtingus Zodiako ženklus? Magiškosios ir gydomosios jo galios

Gintaro akmenukai / „Fotolia“ nuotr.
Gintaro akmenukai / „Fotolia“ nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2017-08-31 19:30
AA

Paslaptingas, užburiantis, Saulės akmeniu dar vadinamas gintaras savo galias yra surinkęs iš visų stichijų: saulės šviesos, žemės energijos, oro ir ilgus metus jį plovusio vandens. Tad nekeista, kad nuo senų laikų gintaras yra sveikatos ir ilgaamžiškumo simbolis, kuris turi teigiamos įtakos kiekvienam Zodiako ženklui. Ar žinote, kaip jis veikia jus?

Apie stebuklingą gintaro galią savo darbuose rašė dar Hipokratas, Avicena ir kiti senovės išminčiai. Ištisus medicinos traktatus šiam akmeniui skyrė ne vienas Rytų medicinos gyduolis. Tad pasinaudokime nuostabiomis jo savybėmis – juk dabar pats laikas rinkti gintarus.

Vien nešiodami gintaro papuošalus, galime padėti sau išvengti uždegiminių procesų, sumažinti skydliaukės problemas, atkurti savo biolauką ir išvalyti organizmą.

Neapdorotas gintaras, prisilietęs prie odos, suaktyvina savo savybes. Veikdamas biologiškai aktyvius organizmo taškus, padidina imunines organizmo galias. Vien nešiodami gintaro papuošalus, galime padėti sau išvengti uždegiminių procesų, sumažinti skydliaukės problemas, atkurti savo biolauką ir išvalyti organizmą. Nuo seno gintaro papuošalai buvo nešiojami ir norint įveikti reumatizmą. Jie tinka kiekvienam – tiek sveikam, tiek turinčiam negalavimų.

Akmenį reikia valyti

Kadangi akmuo yra gyvas gamtos kūrinys, kuris ir priima, ir atiduoda savo energiją, kartkartėmis jį reikia ir išvalyti. Niekas geriau to negali padaryti kaip kitų stichijų energija – vanduo ar saulė. Tad gintarinius dirbinius pakiškite ir kurį laiką palaikykite po vandens srove, o tada išdžiovinkite saulės šviesoje. Ir vėl naudokite.

TAIP PAT SKAITYKITE: Gintaro nauda grožiui ir sveikatai: pravartu šių akmenėlių turėti visiems

Kaip gintaras veikia skirtingus Zodiako ženklus

Išties gintaro galios tokios įvairiapusiškos, kad jis tinka visiems, o ypač – aktyviems, aistringiems ir kūrybingiems žmonėms. Labiausiai palankus Liūtams, tačiau ir visų kitų ženklų atstovus veikia vienaip ar kitaip teigiamai. Tiesa, Jaučiams gintaras mažiausiai reikalingas. Taigi sužinokite, kuo šis nuostabus akmuo gali būti naudingas jums.

Ugnies ženklus gintaras harmonizuoja ir įkvepia. Jis puikiai dera su ugningu Avino charakteriu, padėdamas ugdyti valią, kurios šio ženklo atstovams kartais pristinga. Taip pat gintaras Avinams suteikia ryškumo, dar daugiau nepriklausomybės bei padeda siekti tikslų.

Liūtams gintaras, kaip pagrindinis jų akmuo, neša sėkmę ir laimę, padidina gyvybingumą, padaro juos dar labiau matomus, stiprina imunitetą. Ženklo pradžioje gimę Liūtai turėtų rinktis jiems labiau tinkamus permatomus, šviesesnius akmenis, o ženklo pabaigos atstovams labiau tinka neskaidrūs, tamsesnių atspalvių gintarai.

Šauliai gintarą turėtų prisiminti tada, kai siekia pagerinti savo darbo reikalus, nes šis akmuo gali padėti jiems palypėti karjeros laiptais, įgyti autoritetą ir pagarbą, be to, patiems tapti tokiems, kurie gali kitus motyvuoti.

Gintaras. / Fotolia nuotr.

Žemės ženklų atstovus gintaras praturtina žemės energija

Šaltuosius Ožiaragius gintaras sušildo ir įkvepia, suteikdamas gyvenimo visovę. Todėl šis akmuo yra vienas iš tų, kuriuos šio ženklo atstovai galėtų nešioti nuolat. Nebūtinai tai turi būti auskarai, apyrankė ar karoliai. Užteks ir to, kad turėsite gintarinį raktų pakabutį. Jis nuolat jums suteiks šilumos ir džiaugsmo.

Jaučiams, kurių bene vienintelių gintaras neveikia taip pozityviai kaip kitų ženklų, o suteikia išsiblaškymo, labai svarbu rasti savo gintarą. Tai reiškia, kad jiems akmenį reikia rinktis itin atidžiai – geriausiai turėtų tikti neskaidrūs, rudi ar net juodi gintarai. Tinkamas, savas akmuo suteiks entuziazmo ir laimės.

Mergelės gintaro papuošalus turėtų nešioti dėl to, kad jie jas apdovanoja pasitikėjimu savimi ir dar labiau sustiprina jų intelektines galias, suteikia vidinės ramybės stresinėse situacijose ir žinojimo, kas, kaip ir kodėl turėtų būti.

Vandens ženklams teikiamos gintaro dovanos

Daugybę metų gintaras praleido vandenyje, kur buvo sustiprintas, išplautas, įgijo vandens stichijos galių. Tad Vandens ženklus jis irgi veikia ypatingai. Štai Vėžiams padeda atsikratyti melancholijos ir itin stiprių juos griaunančių išgyvenimų. Suteikia jėgų atsiverti, priimti ryžtingus sprendimus ir įgyti daugiau drąsos.

Slapukams Skorpionams gintaras padeda būti atviresniems pasauliui, veikti ne tik pogrindyje, bet ir visų matomiems, daugiau dalyvauti visuomeninėje veikloje. Kaip tik šio ženklo atstovams labai tinka gintaras su inkliuzu.

O Žuvis gintaras apdovanoja sveikata, energija ir žvalumu, kuriais šio ženklo atstovai vėliau gali pasidalinti su kitais, didina savivertę ir pasitikėjimą savo jėgomis. Tad Žuvys gali gintaro dirbinius ne tik nešioti kaip papuošalus, bet ir jų gaminių ar tiesiog akmenukų pasiberti namuose ir vis jais pasigėrėti, paliesti, palaikyti rankose.

TAIP PAT SKAITYKITE: Sveikos ir atjaunėjusios odos paslaptis – gintaras

Oro ženklai ir gintaro energija

Kaip ir kitos stichijos, Oras – viena iš tų, kuri padėjo gintarui formuotis, tad šios stichijos ženklų atstovai taip pat gauna iš gintaro nemažai dovanų. Štai Dvyniams šis akmuo padeda labiau koncentruotis ir organizuoti savo darbus taip, kad nė vienas jų nebūtų paliktas nepabaigtas. Taip pat apsaugo nuo nereikalingos informacijos, kas itin svarbu Dvyniui, kuris sugaudo visas įmanomas žinias, o po to kenčia dėl nervinio išsekimo.

Svarstyklėms gintaras suteikia pasitikėjimo savo jėgomis, gebėjimo pastovėti už savo nuomonę, organizuotumo ir aiškumo gyvenime. Be to, daro jį kur kas paprastesnį. Nesunkiai galite tuo įsitikinti prieš svarbų susitikimą pasipuošę išvaizdžiu ir stilingu gintariniu papuošalu.

Dažnai išsiblaškiusiems Vandeniams gintaras padeda susikaupti, sugrįžti į Žemę, atsikratyti (bent jau kuriam laikui) rožinių svajų ir imtis kažko apčiuopiamo bei konkretaus. Taip pat pasijausti dalimi materialaus pasaulio, kuriam šio ženklo atstovai kartais pamiršta, kad priklauso.

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!