Geriausias ir bjauriausias horoskopo ženklai. Pasitikrinkite, ar tai ne jūs?

Horoskopo ženklai / Shutterstock nuotr.
Horoskopo ženklai / Shutterstock nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2017-08-22 19:30
AA

Kiekvienas Zodiako ženklas turi ir gerų ir blogų savybių. Vis dėlto su vienais žmonėmis reikia pūdą druskos suvalgyti, kol išryškėja jų blogosios savybė, o kitą vos susitikęs pamatai – sunkus charakteris. Ir nors daug lemia ne tik Zodiako ženklas, bet ir kiti veiksniai, vis dėlto kai kurių ženklų atstovai laikomi maloniais ir mielais, o kiti – bjauriais.

Kiekviename slypi ne tik teigiami ir neigiami dalykai, bet ir daugybė kitokių atspalvių.

Pasitikrinkite, ar tai ne jūs. Kita vertus, pasaulis ne tik juodas ir baltas, ne tik blogas ir geras. O žmonės ne tik mieli ir bjaurūs. Kiekviename slypi ne tik teigiami ir neigiami dalykai, bet ir daugybė kitokių atspalvių. Tačiau kadangi kiekvienas Zodiako ženklas turi ir savo tamsiąją pusę, tam tikroje srityje jis gali būti bjauriausias, o pagal savo stipriąsias puses – geriausias.

Taigi kuo mes visi bjaurūs ir nepakeičiami?

Niekas nepaneigs, kad Avinai gali būti agresyvūs, kietakakčiai, pirma padarantys, o paskui pagalvojantys. Šios savybės lemia, kad aplinkiniams šio ženklo atstovai gali atrodyti bjauriausi Zodiako ženklai. Tačiau taip pat niekas nepaneigs, kad tada, kai reikia rasti drąsuolį ar žmogų, kuris dėl savo draugų ar kolegų įvykdytų žygdarbį, kuriam niekas kitas nepasiryš, Avinas taip pat bus nepakeičiamas. Tai šioje srityje jį daro geriausiu Zodiako ženklu.

Jaučiai – egoistai, pavyduoliai, užsispyrėliai, gyvenantys dėl savo malonumo. Šios savybės daro juos blogiausiais Zodiako ženklais. Bet kai norite, kad jums kas nors atvirai pasakytų visą tiesą, geresnio ženklo už nuoširdųjį Jautį nerasite. Taip pat jie – tobuli tėvai ir žmonės, gebantys sukurti aplink save harmoniją.

Savimylos, melagiai, nuolat keičiantys savo nuomonę, nepastovūs ir nepatikimi žmonės – taip ne vienas apibūdintų nemėgstamas Dvynių savybes. Tačiau puiki orientacija, organizaciniai gebėjimai ir galimybė prisitaikyti bet kokioje situacijoje daro juos labai patrauklius.

TAIP PAT SKAITYKITE: Jau ruoškite dovanas Mergelėms. Bet nepamirškite – pasaulis turi būti tobulas!

Nesveikai įtarūs, labai užgaulūs, sunkiai priimantys sprendimus ir perdėm atsargūs – tokias blogas savybes Vėžiuose įžvelgia tie, kurie su jais neranda bendros kalbos. Kita vertus, šio ženklo atstovai puikūs strategai, pasižymintys analitinėmis savybėmis, didžiuliu praktiškumu ir mokantys rūpintis kitais. Visa tai juos mėgstančių žmonių akyse daro Vėžius geriausiu Zodiako ženklu.

Išdidumas, pasitikėjimas savimi, garbėtroška, nepakantumas kitų silpnybėms ir savų klaidų nepripažinimas daro Liūtus daugelio nemėgstamus. Tačiau dosnumas, geraširdiškumas, nuoširdi pagalba išaukština iki geriausio Zodiako ženklo – Liūto karaliaus.

Smulkmeniškos, pedantiškos ir itin skeptiškos bei negailestingos kritikės Mergelės kai kurių žmonių laikomos bjauriausiu Zodiako ženklu. Bet tokios jų savybės kaip darbštumas, tikslingumas, rūpestingumas ir atidumas smulkmenoms daugelyje sričių šio ženklo atstoves daro geriausiu Zodiako ženklu.

Nepastovios, nuolat nuo vienos nuomonės prie kitos besiblaškančios Svarstyklės, kurioms rezultato reikia iškart, akimirksniu, nervina kitaip mąstančius žmones. Tačiau jų gebėjimas diplomatiškai tvarkyti reikalus, kurti įvaizdį bei inteligentiškumas daro Svarstykles puikiu Zodiako ženklu.

Vienu blogiausių Zodiako ženklų įvardijamas Skorpionas yra itin įtarus, skeptiškas, uždaras, be to, negailestingas, kerštingas ir kitais manipuliuojantis bei laikantis save visatos centru. Tačiau tas, kas pažįsta jo gerąsias savybes (ištikimybę, valingumą, kilnumą, atsidavimą), galėtų pasakyti ir priešingai.

TAIP PAT SKAITYKITE: To paties Zodiako ženklo atstovų sąjunga? Viskas įmanoma!

Dirglumas, emocingumas, perdėtas tiesmukiškumas ir nesugebėjimas įvertinti savo priimamų sprendimų daro Šaulį nemaloniu Zodiako ženklu. Tačiau jų optimistiškas požiūris į gyvenimą, nuoširdumas, sąžiningumas, entuziazmas ir ryžtingumas yra daugelio žmonių labai vertinamos savybės.

Ožiaragiai taip pat nėra mėgstamiausi Zodiako ženklai. Ir tokią nuomonę apie juos suformuoja užsispyrimas, liguistas garbės troškimas, kartais net žiaurumas, uždarumas ir įtarumas. Be to, neretai šio ženklo atstovai pasižymi ir godumu bei perdėtu atsargumu. Tačiau jų draugai ir mylimieji pasakys, kad šio ženklo atstovai yra ryžtingi, pastovūs, išmintingi, patikimi ir ramūs. Argi galima jų už tai nemylėti?

Vandeniai visada pasirengę avantiūroms, meluoja ir patys savo melu patiki. Jie nenuoseklūs, nenuspėjami, abejingi kitų nelaimėms, nors demonstruoja priešingai. Šios savybės leidžia laikyti juos bjauriausiu Zodiako ženklu. Kita vertus, jų įžvalgumas, originalumas, kantrybė, draugiškumas ir genialumas daugelyje sričių yra nepakeičiamos gerosios savybės.

Vangumas, neryžtingumas, gyvenimas savo susifantazuotame pasaulyje erzina tuos, kurie nesupranta Žuvų ženklo atstovų. Tie, kurie juos myli, kur kas labiau už šias savybes akcentuoja užuojautą, jausmingumą ir jautrumą, dvasingumą bei gebėjimą gydyti vien savo buvimu šalia.

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!