Kare žuvo garsus Ukrainos humoristas 26-erių J.Garkavko: sukrėsti bičiuliai siunčia užuojautą

Jaroslavas Garkavko / Telegram nuotr.
Jaroslavas Garkavko / Telegram nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-12-09 15:40
AA

Kare žuvo garsus Ukrainos humoristas Jaroslavas Garkavko. Jis buvo „Juoko lygos“ dalyvis, „OGO“ ir „Sparrow“ komandų narys. Apie tai pranešė jo kolegos „Telegram“ kanale „League of Laughter“.

Apie Jaroslavo Garkavko mirtį pranešta gruodžio 7 d. Jam buvo vos 26-eri.

„Baisi žinia, kuria nesinori tikėti. Mirė Jaroslavas Garkavko, kurį, esame tikri, daugelis iš jūsų pažįstate. Nors žodžių neužtenka, atmintyje iškyla tik malonūs prisiminimai, susiję su šiuo žmogumi. Ačiū, drauguži, kad visą šį laiką mus saugojai. Ilsėkis ramybėje“, – rašoma „Juoko lygos“ kūrėjų žinutėje.

Į tragišką žinią sureagavo Jaroslavo kolega Aleksandras Serdiukas iš „Vorobushki“ komandos. Jis su liūdesiu ir skausmu išgyveno žinią, kad Garkavko žuvo mūšiuose su okupantais.

„Mirė Jarikas Garkavko. Ir velniop visas praktikas, antidepresantus ir ramybę. Deginantis skausmas, labai labai stiprus. Mes periodiškai susirašinėjome ir norėjome palaikyti Jariką, bet kaip yra, Jarike? Mes turėjome su tavimi susitikti. Sutarėme įrašyti podkastą. Negaliu tuo patikėti. Vienintelis dalykas, kuris ateina į galvą: tai yra karas. Tai gali nutikti bet kam, bet kada. Apkabinu, Jarik. Atsiprašau, jei kas nors ne taip. Pasiilgsiu jo juoko ir žavesio. Bet kaip tai skaudu“, – rašė jis instagramo istorijose.

Tai ne pirmas „Juoko lygos“ praradimas nuo karo su Rusija pradžios. Daugelis jos dalyvių įstojo į Ukrainos ginkluotąsias pajėgas arba tapo savanoriais.

Rugsėjo pradžioje žuvo Vasilijus Dovbnia, dalyvavęs „Juoko lygoje“ su „Ševčenkos parko“ komanda. Keliomis dienomis anksčiau žuvo ir komikas Glebas Govoruchinas iš Zaporižios.