Niujorke rastas „Žaliosios knygos“ aktoriaus F.Vallelongos kūnas: policija sulaikė įtariamąjį

Frankas Vallelonga / Vida Press nuotr.
Frankas Vallelonga / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-12-02 10:39
AA

Niujorko Bronkso rajone rastas filmo „Žalioji knyga“ aktoriaus Franko Vallelongos jaunesniojo kūnas. 60 metų vyro lavoną policija aptiko ankstų pirmadienio rytą. Jis buvo išmestas iš automobilio prie lakštinio metalo gamybos fabriko.

Aktoriaus Franko Vallelongos lavonas buvo aptiktas pirmadienį prieš 4 val. ryto, kai skambinusysis pagalbos telefonu 911 pranešė, kad prie gamyklos Bronkse rado kūną, policijos pateiktus duomenis praneša „New York Post“.

Praėjus dienai policija sučiupo 35 metų Steveną Smithą ir apkaltino jį lavono slėpimu. Stebėjimo kamerų vaizdo įraše buvo užfiksuota, kaip vyras iš automobilio išmeta F.Vallelongos kūną.

Frankas Vallelonga / Vida Press nuotr.

Policijos atstovas pranešė, kad kaltininkas prisipažino dėl šio poelgio, kai buvo apklausiamas dėl kitos policininkų tiriamos bylos.

F.Vallelongos jaunesniojo kūne nebuvo akivaizdžių traumos požymių, o teismo medicinos ekspertas vis dar stengiasi nustatyti oficialią mirties priežastį. Vis tik preliminarūs duomenys rodo, kad aktorius perdozavo, laikraščiui „The Post“ sakė teisėsaugos šaltiniai.

F.Vallelonga buvo italų kilmės apsaugininko iš Bronkso Franko „Lūpos“ Vallelongos sūnus, kurį filme tikra istorija paremtame filme „Žalioji knyga“ įkūnijo Viggo Mortensenas.

Aktorius taip pat vaidino „Oskarą“ pelniusiame filme, atlikdamas savo dėdės Rudy Vallelongos vaidmenį.

Šaltinis teigė, kad prieš mirtį F.Vallelonga jaunesnysis dirbo su savo jaunesniuoju broliu, kino režisieriumi Nicku Vallelonga, kurdamas filmą „That's Amore“.

Filmo anonsas:

Nickas Vallelonga parašė filmo „Žalioji knyga“, pasakojantį apie jų tėvo ir juodaodžio pianisto Donaldo Shirley kelionę po pietines JAV valstijas, scenarijų. Ši juosta 2019 m. „Oskaruose“ laimėjo geriausio filmo apdovanojimą.

Tarp kitų Franko Vallelongos jaunesniojo aktorinių darbų – virtinė mažesnių vaidmenų, įskaitant vieną „Sopranų“ epizodą.