Kate Middleton gydžiusi ligoninė aidi skandale: darbuotojo poelgis galėjo pakenkti Velso princesei

Velso princesė Catherine ir ligoninė, kurioje ji gydyta / Vida Press nuotr.
Velso princesė Catherine ir ligoninė, kurioje ji gydyta / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2024-03-20 17:24
AA

Sausio mėnesį Velso princesei Catherine prestižinėje Londono ligoninėje buvo atlikta pilvo operacija. Kate Middleton tęsiant gydymą namuose, nepriekaištingą reputaciją turėjusi gydymo įstaiga aidi didžiuliame skandale – pasklido informacija, kad vieno ligoninės darbuotojo poelgis galėjo pakenkti Velso princesei. Dėl tokių kalbų, ligoninė jau pradėjo tyrimą.

Ligoninės, kurioje sausio mėnesį buvo gydoma Velso princesė Catherine, vadovai pradėjo vidinį tyrimą, rašo BBC. Tokio žingsnio imtasi į viešumą pasklidus informacijai, kad čia besigydant Kate Middleton buvo pažeistas jos konfidencialumas.

Teigiama, kad bent vienas darbuotojas buvo pagautas bandantis neteisėtai prieiti prie 42-ejų metų moters sveikatos įrašų. Šie įtarimai sukėlė skandalą ir tapo stipriu kirčiu pasaulyje pripažintos ligoninės, gydančios karališkąją šeimą, buvusius prezidentus, premjerus ir garsenybes, reputacijai.

Ligoninė, kurioje gydyta Velso princesė Catherine / Vida Press nuotr.

„Tai rimtas saugumo taisyklių pažeidimas ir neįtikėtinai didelė žala ligoninei, kuri turi nepriekaištingą reputaciją gydant karališkosios šeimos narius. Aukšto rango ligoninės vadovai susisiekė su Kensingtono rūmais iš karto po to, kai jiems buvo pranešta apie incidentą, ir patikino, kad bus atliktas išsamus tyrimas.

Visas medicinos personalas yra šokiruotas ir sutrikęs dėl tokių kaltinimų ir labai įskaudintas, kad patikimas kolega gali būti kaltas dėl tokio pažeidimo“, – „Metro“ cituoja anonimu norėjusį išlikti informatorių.

Sveikatos priežiūros įstaigos darbuotojo siekis prieiti prie paciento medicininių įrašų be organizacijos duomenų valdytojo sutikimo yra nusikalstama veika.

Mtropoliteno policija kol kas BBC nepatvirtino, ar jai buvo pranešta apie šiuos nusikaltimus.