Kaune – „Pasakų medžio“ premjera: vaidino Deivis ir Renata Norvilai bei „Coliukė“ I.Zasimauskaitė

Muzikinio spektaklio „Pasakų medis“ premjera Kaune / Vido Černiausko nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
AA

Pirmadienio vakarą Kauno „Žalgirio“ arenoje skambėjo gražiausios pasakų dainos – muzikinius pasirodymus dovanojo 120 spektaklio „Pasakų medis“ atlikėjų, daugiau kaip dvidešimt populiariausių pasakų herojų, kuriuos įkūnijo žinomos ir kylančios Lietuvos scenos žvaigždės. Spektaklio žiūrovai taip pat turėjo galimybę tapti muzikinės pasakos magijos dalimi ir interaktyviai dalyvavo pasirodyme.

Spektaklio istorijos pasakotojas

Vieną pagrindinių personažų – Pasakų medį – įkūnijo žinomas laidų ir renginių vedėjas Jonas Radzevičius. Atlikėjas prisipažįsta, kad jo paties mėgstamiausia vaikystės pasaka buvo „Meškiukas ir jo draugė Linda“.

„Dabar tikriausiai mažai kas prisimins šią pasaką, tačiau aš su ja užaugau, iki šiol turiu ir labai saugau šią knygą. Apskritai pasakos mane lydėjo ir vis dar lydi visais gyvenimo etapais: kažkada prašiau, kad jas man skaitytų tėvai, vėliau pats, norėdamas pabėgti nuo rutinos, sugrįždavau prie pamėgtos pasakų knygos puslapių, o dabar gražiausias istorijas skaitau savo vaikams", – pasakoja J.Radzevičius.

Muzikinio spektaklio „Pasakų medis“ premjera Kaune / Vido Černiausko nuotr.

Jis džiaugiasi, kad spektaklis sutapo su kalėdiniu laikotarpiu, kai visi nori būti ir yra šiek tiek geresni. „Manau, kad unikali spektaklio istorija kiekvieną įkvėpė pozityvumu ir suteikė šventinio džiaugsmo“, – tvirtina vaidmens atlikėjas.

Ypatingas vaidmuo

Muzikinės pasakos žiūrovai scenoje išvydo ir Coliukės personažą. Jį atliko dainininkė Ieva Zasimauskaitė. Atlikėja atskleidžia, kad pasakas jai vaikystėje dažniausiai sekdavo senelis ir jų ji labai laukdavo.

„Coliukė man visada asocijavosi su trapumu ir grožiu, tyrumu ir nuoširdumu. Pradžioje buvo keista, kad būtent man pasiūlė šį vaidmenį, jaučiausi jam per grubi ir ne tokia žavi kaip mažoji Coliukė. Bet dabar jaučiu, kaip šis vaidmuo „atrakino“ manyje labai gražias savybes“, – apie personažą pasakoja I.Zasimauskaitė.

Muzikinio spektaklio „Pasakų medis“ premjera Kaune / Vido Černiausko nuotr.

Žiūrovai tapo atlikėjais

Spektaklio metu įspūdingą reginį arenoje padėjo sukurti ir kanadiečių įmonės „PixMob“ technologija – šviečiančios apyrankės, valdomos radijo dažnių sistema, kuri leido keisti apyrankių spalvas sinchroniškai pagal muziką.

Gruodžio 5-ąją Kauno „Žalgirio“ arenoje taip pat pasirodė Jurgis Brūzga, Tadas Juodsnukis, Deivis ir Renata Norvilai, Giedrius Arbačiauskas, Ona Slušnytė, Vakarė Jarmalavičiūtė, Augustė Žičkutė, Tomas Žaibus, Gabija Lokytė, šokių grupių „Infinitum“ ir „Modus dance“ šokėjai bei vaikų ir jaunimo vokalo grupė, vadovaujama Rositos Čivilytės.

Spektaklio muziką kūrė džiazo pianistas, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos profesorius Artūras Anusauskas, o libretą ir eiliuotą tekstą – laidų bei renginių vedėjas Andrius Rožickas. Muzikinės pasakos režisierius – Gintautas Zajankauskas.

Fotogalerija:

Muzikinio spektaklio „Pasakų medis“ premjera Kaune (20 nuotr.)
+14
Skaitykite daugiau