Žadą atimanti Jennifer Lopez vila už 28 mln. dolerių: apžiūrėkite

Žadą atimanti Jennifer Lopez vila už 28 mln. dolerių / „Vida Press“ ir „Scanpix“ nuotr.
Žadą atimanti Jennifer Lopez vila už 28 mln. dolerių / „Vida Press“ ir „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-06-03 11:10
AA

Aktorė ir dainininkė Jennifer Lopez (46 m.) nusipirko vilą vienoje prabangiausių Los Andželo gyvenviečių Bel Ere – už naujuosius namus ji sumokėjo net 28 mln. JAV dolerių (25 mln. eurų)!

Jennifer Lopez prabangią vilą, kurią portalas TMZ vadina „viena geriausių visame Los Andžele“, nusipirko iš „Auksiniu gaubliu“ apdovanotos aktorės Selos Ward.

Pranešama, kad tokiuose serialuose kaip „Daktaras Hausas“ ir „CSI Niujorkas“ vaidinusi aktorė iš pradžių norėjo už šią vilą gauti net 40 mln. JAV dolerių (36 mln. eurų), tačiau Jennifer Lopez pavyko ženkliai nusiderėti.

Į didžiulį 1 207 kv. m namą, primenantį prancūzišką pilį, įeiti reikia pro akmenimis grįstą tiltelį su stogu, įrengtą virš upelio.

Milžiniškose valdose yra net nuosavas ežeras bei privatus paplūdimys!

Bel Ero rajone taip pat gyvena tokios žvaigždės kaip Jennifer Aniston, Meg Ryan, Madonna, Adamas Sandleris, Nicolas Cage'as, Renee Zellweger ir kt.

Jennifer Lopez namai / Vida Press nuotr.

Naują būstą įsigijusi Jennifer Lopez jau daugiau kaip metus bando parduoti savo senuosius namus Hiden Hilso rajone Los Andžele – už juos žinoma moteris nori gauti 17 mln. JAV dolerių (15 mln. eurų), tačiau pirkėjo vis neatsiranda. Šią ne ką mažiau įspūdingą vilą apžiūrėti galite žemiau esančioje galerijoje.

Kviečiame apžiūrėti įspūdingą vilą, kurią Jennifer Lopez nusipirko už 28 mln. JAV dolerių:

Žadą atimanti Jennifer Lopez vila už 28 mln. dolerių (16 nuotr.)
+10

O štai čia – senieji Jennifer Lopez namai, kuriuose ji gyveno pastaruosius keletą metų ir šiuo metu pardavinėja už 17 mln. JAV dolerių:

Įspūdingi Jennifer Lopez namai, kuriuos ji parduoda už 17 mln. dolerių (23 nuotr.)
+17