Ketvirtadienio horoskopas – spalio 5 d.

Spalvoti skėčiai / „Fotolia“ nuotr.
Spalvoti skėčiai / „Fotolia“ nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2017-10-05 06:50
AA

Šiandien nepatingėsime išpildyti savo troškimų. Kiek pasistengę, išsikovosime daugiau meilės, grožio, pinigų ar kitų materialių vertybių. Pilnatis Avino ženkle šios dienos vakarą padės pamatyti, ar pasirinktos kryptys, priimti sprendimai ir kiti prieš pusę metų inicijuoti dalykai mus neša pageidaujama kryptimi. Jei ne, bus galima pamatyti prošvaistes reikalingiems pokyčiams.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Būdami ypač darbštūs, pasieksite gerų darbo rezultatų ir darbo vietoje įrodysite, kad esate ne iš kelmo spirti. Tačiau tobuli rezultatai galimi tik tuo atveju, jei iki šiol nepasiklydote, ieškodami sau šiltesnės vietelės, labiau jums tinkamos veiklos ar jos krypties. Jei patys jausitės tvirtai, ir kitiems šalia jūsų bus gera ir patogu.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Atrasti to, kas jums patiktų ir kitus sužavėtų, nebus sunku, taip pat ir pakovoti už jums patinkančius dalykus. Lengvai atskleisite savo kūrybiškumą, laiku pasitelksite žavesį, kad gautumėte tai, kas jums priklauso. Tačiau reikės kiek daugiau laiko pabūti vieniems, pamąstyti, kas vyksta ar įvyko, į viską pažvelgus iš šalies.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Po jūsų namų stogu bus tiek dalykų, kuriuos reikės išspręsti, atlikti, išsikovoti. Stengsitės ne tik dėl rezultato, bet ir kad tas rezultatas suteiktų jūsų asmeniniam gyvenimui kokios nors pridėtinės vertės. Nestabilumas darbe gali rodyti, kad reikalingi pataisymai, o jei mėgaujatės bendromis pergalėmis, toliau veikite išvien.

TAIP PAT SKAITYKITE: Koks miego laikas jums reikalingas pagal horoskopą

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Rasite noro, energijos ir laiko visokiems susitikimams, naujienoms ir pažintims. Sudominti kitus tuo, ką žinote, jums bus vienas malonumas, ir nesustosite, kol to nepasieksite. Be to, apsižvalgykite darbo vietoje ar po savo pasiekimus, įsigilinkite į emocijas, patiriamas siekiant tikslų, ir suprasite, ar savo profesiniame kelyje reikia ką nors keisti.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Dėl dalykų, kuriuos norite laikyti rankose, šiandien turėsite pakankamai entuziazmo ir energijos. Nenuostabu, jei tokiu būdu koks nors pageidaujamas laimikis įkris į rankas. Jei jums prieš akis versis platesnės kelionių ir mokymosi perspektyvos, vadinasi, nėra ko nerimauti, o jei ne – darykite išvadas.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Jūsų iniciatyvos, žavesys ir kitos stiprybės padės patekti ten, kur reikia, ar sudominti tuos, kurie jums reikalingi. Jums patikėtos paslaptys ar pasiūlymai bendradarbiauti parodys, kiek šia linkme pasistūmėjote. Kažkas patars, ką dar turėtumėte nuveikti, kad pelnytumėte reikalingą palankumą, paramą ar pagalbą.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Šiandien jums labiau patiks pasiaukoti ir pasitarnauti kitiems, nei dėl savo gerovės darbuotis. Svarbu, kad gerų norų neužtemdytų nuoskaudos ar kitos praeities nuosėdos. Santykiuose trūksta supratimo, o iniciatyvos, kurioms jus skatina partneriai, jūsų neįkvepia. Kažkur šalia yra atsakymai, kuriuos galite pamatyti.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Kuo daugiau komandinių pergalių laimėsite, tuo daugiau azarto turėsite. Tačiau rūpės ne tik pergalės, bet ir kad santykiuose ar aplinkoje viskas būtų nepriekaištinga. Regis, galėsite sužavėti bičiulius ar kuriame nors iš jų pamatyti daugiau nei draugą. Tiems, kam darbų traukinys niekaip nesustos, telieka smagiai darbuotis, o visi kiti lai pamato klaidas.

TAIP PAT SKAITYKITE: Spalio horoskopas. Atgaiva santykiams ir noras siekti harmonijos

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Turėsite siekių, kuriems pakaks ir entuziazmo, ir darbštumo, ir jums padedančių rankų ar paglobojančių asmenų. Pasiekimai motyvuos, tačiau rūpės ne tik jie. Ne mažiau svarbu bus, kiek džiaugsmo teikia poilsis, veikla ir žmonės šalia. Pakoreguokite savo laisvalaikį, vaikų auklėjimą ar saviraišką.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Kalbėsite ir veiksite įtaigiai, ir net jei labai plačiai užsimosite, vis dėlto neprarasite atidumo visokiausioms smulkmenoms. Tačiau noras susirinkti kuo daugiau sekėjų bus didžiausias troškimas, dėl kurio kaip reikiant pasidarbuosite. Naminiai reikalai gali būti jūsų pasididžiavimo ar nerimo priežastimi, nelygu, kas per pastarąjį pusmetį nuveikta.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Pasitikėjimo, bendrų vertybių ir veiklos temos jums bus labai aktualios. Visaip stengsitės įtikti kitiems ir tikėsitės, kad tas pastangas kažkas įvertins. Regis, taip ir nutiks, ypač jei sieksite bendro rezultato. O jei esate nuolatiniame judesyje, bet vis tiek nieko nespėjate, lėtinkite tempą ir pamatykite, ką praleidote ar ko neišmokote.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Nestabdykite savo partnerių ir leiskitės paskui juos. Stebėkite, ką jie pasiūlys ar kas iš to išeis, iniciatyvas perleisdami jiems. Galbūt tai leis sustiprinti santykius, pamatyti šalia esančiųjų stiprybes ar kitaip pasimėgauti buvimu kartu. Jei finansinė situacija toli nuo tos, kurios vylėtės, šiuo metu verta ją keisti.

Sudarė astrologė Vaida Budginaitė

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!