Kim Kardashian sulaukė karčių pasekmių po to, kai buvo paviešintos neretušuotos jos užpakalio nuotraukos

Kardashianų-Jennerių klano atostogos Meksikoje / Vida Press nuotr.
Kardashianų-Jennerių klano atostogos Meksikoje / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-04-28 15:00
AA

100 000 – tiek gerbėjų realybės šou žvaigždė Kim Kardashian neteko vos per kelias dienas. Įspūdingas kiekis žmonių nustojo prenumeruoti naujienas „Instagram“ tinkle po to, kai šią savaitę buvo paviešintos neretušuotos Kim Kardashian nuotraukos iš atostogų Meksikoje.

Iš nuotraukų akivaizdžiai matyti, kad įspūdingi Kim Kardashian sėdmenys yra pažeisti celiulito. Kompiuterinėmis programomis nepagražintos Kim Kardashian fotografijos paguodė kitas moteris, kad net ir pasaulinio garso žvaigždes kamuoja celiulitas.

Tuo tarpu kitus šios fotografijos supykdė – esą įžymybė yra apsimetėlė, dedasi geresnė ir gražesnė nei yra iš tiesų. Tai ir lėmė, kad socialinių tinklų karaliene tituluojama Kim Kardashian neteko 100 tūkst. prenumeratorių.

Tiesa, šis skaičius – tik lašas jūroje. Naujienas apie Kim Kardashian instagrame vis dar prenumeruoja 98,8 mln. šio tinklo vartotojų.

Kim Kardashian atostogos Meksikoje. Jų metu padaryta ir toli gražu ne žavingų nuotraukų / Vida Press nuotr.

O ir pati Kim Kardashian jau atsakė tiems, kurie gėdijo žvaigždę dėl celiulito pažeistų šlaunų ir figūros. Net ir draugės ją neva vadina „paršeliu“ ir draudžia valgyti šlamštą. Tačiau Kim Kardashian tai nejaudina.

„Norite paklausti, o ką aš apie tai manau? Guliu sau neprilygstama savo puikiu kūnu!” – ramiai parašė ji.

Kim Kardashian atostogos Meksikoje. Jų metu padaryta ir toli gražu ne žavingų nuotraukų (18 nuotr.)
+12