A.L.Webberis prabilo apie sūnaus Nicholo ligą: būklė – itin sunki, kompozitorius „sugniuždytas“

Andrew Lloydas Webberis / „Scanpix“ nuotr.
Andrew Lloydas Webberis / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-03-20 10:09
AA

Kompozitorius Andrew Lloydas Webberis išgyvena sunkų laikotarpį – budi šalia savo sūnaus Nicholaso, nes šis sunkiai serga skrandžio vėžiu.

74 metų kultinis kompozitorius Andrew Lloydas Webberis šeštadienį paskelbtame įraše pasidalijo, kad yra visiškai sugniuždytas dėl savo 43 metų sūnaus Nicholo Lloydo Webberio diagnozės.

„Esu visiškai sugniuždytas, turėdamas pranešti, kad mano vyriausiasis sūnus Nickas sunkiai serga“, – teigiama kompozitoriaus pareiškime.

„Kaip žino mano draugai ir šeima, pastaruosius 18 mėnesių jis kovojo su skrandžio vėžiu, o dabar Nickas paguldytas į ligoninę, – rašė A.L.Webberis. – Todėl negalėjau dalyvauti neseniai vykusiose „Blogosios Pelenės“ peržiūrose ir negalėsiu šį ketvirtadienį premjeros vakarą palaikyti nuostabių aktorių, komandos ir orkestro.“

Andrew Lloydas Webberis / „Scanpix“ nuotr.

„Mes visi meldžiamės, kad Nicho reikalai pasisuktų į gerąją pusę, – tęsė vyras. – Jis drąsiai kovoja, pasitelkdamas savo nenugalimą humorą, bet šiuo metu mano vieta yra su juo ir šeima.“

Nicholas, pats nominuotas „Grammy“ apdovanojimui, yra sukūręs muziką BBC One serialui „Love, Lies and Records“, filmui „The Last Bus“ ir trumpametražiui filmui „Mr. Invisible“. Jis pelnė „Grammy“ nominaciją po to, kai 2021 m. surašė Andrew Lloydo Webberio „Pelenės“ originalaus albumo natas.