Koronavirusu persirgusi ir Galimybių pasą turinti I.Stonkuvienė vis tiek nutarė pasiskiepyti: „Man rūpi ateitis“

Indrė Stonkuvienė / Laidos nuotr.
Indrė Stonkuvienė / Laidos nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-08-13 12:08
AA

Antradienį prie Seimo susirinkusi tūkstantinė minia, protestuojanti prieš Galimybių pasą ir „prievartinę“ vakcinaciją, sujaudino tūkstančius Lietuvos gyventojų. Agresyvų bei aukų pareikalavusį protesto mitingą pasmerkė dauguma žinomų žmonių, o kai kurie savo pavyzdžiu net bando įkvėpti visuomenę skiepytis. Viena jų – laidų vedėja, iniciatyvos #MoterųPasaulyje įkūrėja Indrė Stonkuvienė.

Apie savo sprendimą pasiskiepyti Indrė Stonkuvienė pranešė socialiniame tinkle „Instagram“. Šiuo įrašu sutiko pasidalinti ir su portalu Žmonės.lt. 

Pasiskiepyti nusprendusi Indrė pasakojo, kad nors yra persirgusi koronavirusu, tad dar turi Galimybių pasą, vis dėlto savo pavyzdžiu nori įkvėpti aplinkinius. 

„Nors esu ir prasirgusi ir dar turiu antikūnų, net turiu galimybių pasą, tačiau, šiandien pasiskiepijau. Savo pavyzdžiu noriu parodyti, kad man rūpi ateitis. Kad pasitikiu medicina. Kad gerbiu medikų bei pareigūnų darbą ir veiklą. Pastarieji įvykiai viduje kelia jausmų chaosą. Tačiau aštriausias jausmas, kurį jaučiu, tai yra liūdesys…

Nebesinori dalintis vaizdais iš protesto, tų žmonių, kurie ne kuria, ne stato, o griauna. Tų, kurie žino tik savo teises, pamiršę, kad egzistuoja ir pareigos. Tie, kuriems viskas blogai! Tie, kurie moka kaltinti visus, o ypač valdžią, juk ji dėl visko visais laikais buvo kalta. Na, tebūnie. Aš, kaip pilietė, tikiu ir pasitikiu medicina, atlieku savo pareigą“, – rašė I.Stunkuvienė.

Žmonės.lt primena, kad rugpjūčio 12 dieną savo pavyzdžiu paraginti skiepytis aplinkinius nusprendė ir „By Karolina Meschino“ prekinio ženklo įkūrėja Karolina Meschino bei jos sužadėtinis, atlikėjas Dominykas Ježerys-OG Version. Nors pora taip pat yra persirgę koronavirusu, tad jųdviejų Galimybių pasai dar nebuvo baigę galioti, pora vis vien nuvyko į vakcinacijos centrą.

„Turiu vis dar galiojantį Galimybių pasą, nes persirgau Covid-19, bet stebint šių dienų aktualijas iš šalies, tiesiog pagalvojau, kad noriu pasiskiepyti kuo greičiau ir galbūt kažkam pabūti paskatinimu ar paraginimu padaryti tą patį.

Buvome su OG Version vieninteliai giminėje dar nesiskiepiję, nes šviežiausiai prasirgome, tai labai džiaugiuosi ir didžiuojuosi, kad šiandien tai pagaliau padarėme!“ – savo šimtams tūkstančių sekėjų žinutę pasiuntė Karolina.

Dominykas Ježerys-OG Version ir Karolina Meschino / Asmeninio albumo nuotr.