Kosmoenergetikės prognozės: balandžio 4–10 d. energijų kalendorius

Įsimylėjusi pora. / Fotolia nuotr.
Įsimylėjusi pora. / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2016-04-04 16:12
AA

„Sulauksime visiškai naujos energijų bangos, kuri skleis harmonizuojantį, raminantį, stabilizuojantį poveikį bet kokiems per daug įsibėgėjusiems procesams“, – teigia kosmoenergetikos magistrė Eglė Gleščinskienė.

Mus pasieks pirmoji stabilizuojančių energijų banga, skirta nedarnos, agresijos ir net karo veiksmų slopinimui. Tai bus labai aukšto intensyvumo energijos, nešančios darnos, kūrybos, laisvės ir šviesos vibracijas, besiskleidžiančias į daugelį mūsų gyvenimo sričių.

Kosmoenergetikė Eglė Gleščinskienė / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.

Labai netikėta – iš principo mūsų aplinkoje sąveikaus dvejopos, dvilypės energijos. Vienos – aštrios ir impulsyvios, o kitos, naujosios, – harmonizuojančios bet kokius per daug aštrius ir pavojingus procesus.

Prognozuoti galutinę prieštaringų energijų sąveiką pakankamai sunku. Atsidursime potvynio – atoslūgio veikimo sferoje, būsime veikiami besikeičiančių, prieštaringų energijų.

TAIP PAT SKAITYKITE: Ilgalaikius santykius kuriančių porų gero sekso paslaptys

Ateinanti harmonijos ir darnos banga ypač palies asmenis, trokštančius į savo gyvenimą pasikviesti meilę – išaukštintą, besąlygišką, betarpišką, absoliučią. Šie asmenys gali tikėtis ypatingų dovanų, gilių harmonijos ir darnos patyrimų ir meilės raiškos, kuri per juos skleisis kitiems žmonėms. Meilės energija bus apdovanoti visi mylintys – atsiras daugiau darnos, vienas kito supratimo, pakantumo ir tolerancijos.

Mus pasiekianti energija skatins intensyvų bet kokio pozityvaus proceso vystymąsi. Kai tik pajausime, patirsime, kad kažkas mums pradėjo sektis, – tos sėkmės daugės, pozityvumo ir trokštamų dalykų mūsų gyvenime rasis daugiau. Juos dažniau pastebėsime, įvertinsime ir džiaugsimės.

Jeigu veiksime klausydami savo „vidinio balso“, „širdies balso“, galime tikėtis pataisyti mus netenkinančius santykius, įžiebti naują meilės liepsną šeimoje, atgaivinti priblėsusius jausmus.

TAIP PAT SKAITYKITE: Įpročiai, kurie mus kasdien storina

Mūsų aplinkoje labiau skleisis moteriškojo prado energijos, tad jos giliau palies visas moteris, mergaites – joms dažniau šypsosis sėkmė; moterys gali būti neįkainuojamu bet kokių derybų įrankiu. Šilta, mylinti, atvira, pasiruošusi pokyčiams ir kompromisams moters širdis padės kurti stebuklus – sutaikys besipykstančius asmenis, nuslopins konfliktus, ras susipriešinusioms grupėms tinkamus kompromisus, atkurs bendrystę tarp nesutariančių jėgų.

Energijos mus veiks potvyniais – jausime tai stipresnį, tai silpnesnį išorės jėgų poveikį, veikiantį mūsų norus, sprendimus ir pasirenkamas priemones jiems įgyvendinti. Kartais užteks luktelėti palankaus meto, kuomet su potvynio banga gebėsime realizuoti savo sumanymą, arba patekę į harmonizuojantį srautą, stebėsime, kaip nuslopinamas kažkoks nedarnus mūsų ketinimas, kylantis konfliktas ar įsižiebusi nesantarvė. Bus tikrai įdomu ir nauja.


Šaltinis – kosmoenergetika.lt