Kristina Ivanova pirmą kartą prabilo apie pragariškus dvejus metus

Kristina Ivanova / Dariaus Kučio nuotr.
Kristina Ivanova / Dariaus Kučio nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-01-15 15:27
AA

Atlikėja, grožio studijos vadovė Kristina Ivanova prisipažįsta, kad pastarieji dveji metai jai buvo itin sunkūs. „Aš jaučiausi vieniša. Apie tai tikriausiai pirmą kartą kalbu šiandien...” – LNK laidoje „Kitu kampu” atviravo garsi moteris.

Prieš dvejus metus atlikėjos gyvenimas apvirto aukštyn kojomis. Su gyvenimo draugu daugiau nei 6-erius metus santykius puoselėjusi K. Ivanova nusprendė skirtis. Tai reiškė ne tik emocinį iššūkį, bet ir turto dalybas.

„Buvo labai sudėtinga žengti tą žingsnį. Kai supratau, kad viską reikės pradėti nuo pradžių, man buvo labai baisu. Tu galvoji, kaip bus su tavo darbu, kaip bus su grupe. Pas mus viskas buvo kaip šeimoje, bendras biudžetas. Viskas buvo bendra, bendram katile”, – sunkiai žodžius rinkosi Kristina.

Atlikėja prisipažino, kad ją padrąsino ne kas kitas, o sesuo dainininkė Natalija Bunkė. „Ji reikiamu metu man labai gerai pasakė, kad turiu galvą, dvi rankas, talentą. Ji įtikino mane, kad aš nepražūsiu, paskui mane eina žmonės, turiu daug klientų ir kad viskas bus gerai”, – prisiminė K. Ivanova.

Nepaisant to, atlikėja patyrė didžiulį stresą, kuris netruko atsiliepti sveikatai. Kaip pati Kristina prisiminė, ji nustojo savimi rūpintis: „Daug streso, mažai maisto, mažai miego. Ir vieną dieną su greitąja mane išvežė... Patekau į ligoninę”.

Kaip dainininkė sugebėjo atsistoti ant kojų? Kaip ji jaučiasi sulaukusi 30-ties? Ką ji galvoja apie visuomenės spaudimą dėl vedybų ir vaikų? Visa tai išvysite antradienį laidoje „Kitu kampu” 20.30 val. per LNK.