Kritikos strėlėmis apsiginklavęs Piersas Morganas peržengė ribas – kliuvo teroro siaubą išgyvenusiai Arianai Grande

Žmonės.lt fotomontažas / Scanpix/ Vida Press nuotr.
Žmonės.lt fotomontažas / Scanpix/ Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-05-26 16:02
AA

Nors žymusis žurnalistas Piersas Morganas dažnai vertinamas už savo aštrų liežuvį, šį kartą net ir didžiausi gerbėjai sukluso. Vyras rėžė piktą kalbą apie teroro išpuolį drauge su jos koncerte dalyvavusiais žmonėmis išgyvenusią Arianą Grande.

Ketvirtadienio vakarą P. Morganas įsiutino gerbėjus prasitaręs, jog, anot jo, A. Grande turėjo pasilikti siaubingą sukrėtimą patyrusiame mieste ir aplankyti sužeistus gerbėjus bei jų šeimas. Juk negražu iškart susikrauti lagaminus ir skristi namo į Floridą?

Jungtinę Karalystę atlikėja paliko antradienį. Vėliau paparacai ją užfiksavo laiką leidžiančią su mama Joan Grande ir vaikinu Macu Milleriu. Ariana atšaukė savo koncertinį turą „Dangerous Woman“ („Pavojinga moteris") ir nusprendė į Londoną, kur turėjo surengti du koncertus, nevykti.

Piersas Morganas pasinaudojo Katy Perry komentaru. Kitai žinomai atlikėjai aptarus naujausias žinias apie nukentėjusiuosius po Mančesterio atakos, kai juos lankė Anglijos karalienė Elizabeth II, vyras pareiškė, kad taip pat turėjo pasielgti ir A. Grande.

„Tikėjausi iš jos daugiau. Gerbėjai sužaloti. Pasilik, aplankyk.“ – rašė žurnalistas.

Vienam iš komentatorių pareiškus, kad Ariana dar jauna, Piersas atšovė: „23 metų – ne vaikas.“

„Keista, jog pati karalienė lanko nukentėjusiuosius, o ne žvaigždutė, už kurios pasirodymą žmonės mokėjo pinigus.“ – kategoriškai ir šaltai pareiškė P. Morganas.

Jungtinė Karalystė gedi Mančesterio teroro aukų (20 nuotr.)
+14
Arianos Grande koncertą Mančesteryje sukrėtė teroro aktas (30 nuotr.)
+24