Kūdikio besilaukianti Toma Vaškevičiūtė: „Mano paslaptis yra ta, kad jaučiuosi įsimylėjusi”

Toma Vaškevičiūtė / Svetlanos Bolnienės nuotr.
Toma Vaškevičiūtė / Svetlanos Bolnienės nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-11-19 12:08
AA

„Žinokit, sekmadieniais pas mus yra tokia diena, kai su vaikais yra sutarta, kad jie gali daryti ką nori. Bet sekmadienio vakarą, mano vaikai, pats negaliu pats patikėti šituo faktu, žiūri „Kaukes“! Žiūri ne tik dėl manęs, bet jie žiūri dėl kaukių. Jiems taip patinka šita laida! Man taip faina, kad jie pagaliau nežaidžia savo nesąmonių!“ – apie savo šeimos tradicijas pasakoja dainų tekstų autorius, rašytojas, muzikos prodiuseris ir praėjusio sezono šou „Kaukės“ nugalėtojas Stanislavas Stavickis-Stano.

Dizaineris Robertas Kalinkinas projektui artėjant prie finišo tiesiosios visiems atskleidė paslaptį apie jų su Stano santykius: „Aš tik noriu išsklaidyti visus mitus ir abejones! Nei aš, nei Stano vienas kitam neapykantos nejaučiam! Pas mus yra abipusė meilė!“

O laidos vedėjui Giedriui Savickui paslaptingai pristačius aktorę Tomą Vaškevičiūtę, ši sakė: „Mano paslaptis yra ta, kad aš jaučiuosi įsimylėjusi! Įsimylėjusi tave, įsimylėjusi savo kolegas, įsimylėjusi mūsų žiūrovus ir įsimylėjusi šitą šou!”

Toma Vaškevičiūtė / Svetlanos Bolnienės nuotr.

Monika Liu po tokių kolegų pasisakymų taip pat nesusilaikė: „Aš irgi jus visus myliu! iš tiesų jūs esate nuostabi kompanija!“

Savo prekinio ženklo įkūrėja ir nuomonės formuotoja Simona Nainė sakė: „Aš norėjau visiems pasakyti labai, labai ačiū! Nes tiek komanda, tiek studijos svečiai, tiek žiūrovai, tiek Giedriukas, tiek kolegos – visi, visi kiekvieną sekmadienį mes paverčiam magišku reikalu!“

Simona Nainė / Svetlanos Bolnienės nuotr.

Sekmadienio vakarą bus patikėta atidaryti naujai ir dar nematytai kaukei Skrebučiui: „Iš karto pavergė mano širdį! Viena mylimiausių kaukių yra šis sumuštinis! Aš svajosiu apie tave viso filmavimo metu”, – jam išėjus į sceną emocingai kalbės Toma.

Šį kartą malonią staigmeną Simonai Nainei paruoė Eglutė, atlikdama vieną iš garsiausių grupės „Mokinukės“ dainų. „Labai, labai graži daina, nostalgiška, mes ją su „Mokinukėm“ dainuodavom labai dažnai ir labai daug kartų. Įsiklausius balso ir užsimerkus, aš kažkodėl net pašokau nuo savo kėdės“, – kas taip pasielgti privertė garsią komisijos narę, pamatysite jau sekmadienį.

Monika Liu / Svetlanos Bolnienės nuotr.

Dainą atlikus Juodvarniui Stano prisipažino taip pat, kaip ir kiti komisijos nariai, po šia kauke besislepiančiam žmogui jaučiantis simpatiją: „Pasirodymas nuostabus!“

Tuo metu Toma Vaškevičiūtė negalėjo patikėti savo ausimis ir garsiai pareikš, kad po šia kauke slepiasi visai kitas žmogus negu buvo prieš tai.

Lyrišką pasirodymą visiems dovanos Ežiukas. Tačiau po jo dainos Monika Liu nesusitvardys: „Ežiuk, tu išsidavei! Ach, tu išsidavei!“ – gal šis sekmadienis taps lemtingu šiai kaukei? Viską sužinosite laidoje.

11-oji „Kaukių“ laida / Svetlanos Bolnienės nuotr.

Vis dėlto, po Jaučio pasirodymo tarp Simonos ir Stano kils nesusipratimas: „Oficialiai galiu pasakyti, kad Stano yra vagilka! Tą pasakiau prieš tai ir jisai galės šiandien pademonstruoti, kaip jisai gali vogti idėjas ir jas suvesti į vieną labai gerą istoriją”, – kalbėjo moteris.

Vos išėjęs į sceną Brokolis privertė Moniką Liu visą Lietuvą paskatinti valgyti daugiau daržovių.

Kuo net laidos vedėją nustebino Ateivė, jog ši sakė: „Patiko! Labai patiko!“

Fotogalerija:

„Kaukių“ 4 sezono 11-oji laida (50 nuotr.)
+44

Tai ir dar daugiau jau šį sekmadienio vakarą, 19.30 val., šou „Kaukės”, per LNK.