„Kulkų eksprese“ kartu su S.Bullock vaidinantis B.Pittas: dėl manęs ji nutrauktų net savo atostogas

Bradas Pittas ir Sandra Bullock / CLINIC 212 nuotr.
Bradas Pittas ir Sandra Bullock / CLINIC 212 nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2022-07-29 08:51
AA

Jau visai netrukus, rugpjūčio 5 dieną, mūsų šalies kino ekranuose pasirodo pasaulyje labai lauktas trileris „Kulkų ekspresas“, kuriame vaidmenis sukūrė tokios pirmo ryškumo žvaigždės kaip Bradas Pittas bei Sandra Bullock. Neseniai premjeros Londone metu raudonu kilimu žengęs aktorius neslėpė: Sandy (taip draugiškai aktorius vadina bičiulę S.Bullock – aut.past.) yra tas žmogus, kuris dėl jo padarytų viską, net jei sulauktų skambučio atostogų metu

„Sandy man kaip tikras angelas. Galiu jai skambinti dėl bet ko – ji nutrauks net savo atostogas dėl manęs. Tikrai! Aš galiu jos paprašyti nutraukti atostogas, tuojaus pat apsirengti vakarinę suknelę ir atvykti į bet kurį pasaulio kraštą pravesti renginio tūkstančiui svečių. Ir ji tai nė nedvejojusi padarys“, - žurnalistams sakė B.Pittas.

Bradas Pittas / CLINIC 212 nuotr.

„Kulkų ekspresas“ – jau antras filmas, kuriame jis vaidino drauge su S. Bullock po to, kai pasirodė juostoje „Prarastas miestas“.

„Būdami drauge mes jaučiamės taip, lyg į madą vėl grąžintume senąjį gerąjį Holivudą“, - šypsojosi kino žvaigždė.

Bradas Pittas ir Sandra Bullock / CLINIC 212 nuotr.

B.Pittas naujame filme vaidina samdomą žudiką itin mielu kodiniu vardu Boružėlė (angl. Ladybug). Vyras jau ketino eiti į pensiją, mėgautis sąžiningai per gyvenimą uždirbtais pinigais, bet jo koordinatorė Marija (aktorė S.Bullock) įkalba jį dar vienai – tikrai tikrai paskutinei – misijai: greitajame traukinyje Tokijas-Morioka surasti ir pristatyti jai paslaptingą lagaminėlį.

Suviliotas užduoties lengvumo ir tikrai padoraus atlygio, kad ir labai nenorėdamas, Boružėlė galų gale „pasirašo“ dar vienam darbeliui. Ieškodamas traukinyje lagaminėlio, jis susiduria su keliais savo kolegomis, kurie irgi tikrai važiuoja ne atostogauti. Žodis po žodžio, veiksmas po veiksmo ir netrukus Boružėlė suvokia, kad paprastas lagaminėlio pristatymas kažkaip netikėtai pavirto į žūtbūtinę kovą dėl gyvybės.

Bradas Pittas / CLINIC 212 nuotr.

Kuo ji baigsis ir kokių siurprizų padovanos trileris „Kulkų ekspresas“, pamatysime kino teatruose jau visai netrukus – nuo rugpjūčio 5 dienos.