L.Rastokaitė ir J.Bareikis pristato dainą „Rasim kelią į namus“: kviečia klausytojus sustoti

Lina Rastokaitė ir Jokūbas Bareikis / Stopkadro nuotr.
Lina Rastokaitė ir Jokūbas Bareikis / Stopkadro nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2022-11-23 10:38
AA

Suvieniję jėgas, visų pamiltas charizmatiškasis Linos Rastokaitės ir Jokūbo Bareikio duetas pristato šventinį singlą „Rasim kelią į namus“, kuris buvo nufilmuotas įspūdingo grožio šv. Kotrynos bažnyčioje, Vilniuje.

„Rasim kelią į namus“ – tai tarsi simbolis, kuris kviečia kausytojus šį šventinį laikotarpį neskubėti, sustoti ir skirti laiko tam, kas išties svarbu.

„Namai tai vienas nuostabiausių ir brangiausių dalykų, ką žmogus gali turėti. Tai erdvė, kurioje mes gauname tai, ko tuo metu mums reikia labiausiai – vieniems tai gali reikšti ramybę, kitiems džiaugsmą, šeimą, o gal netgi trokštamą vienatvę“, – dalinasi Jokūbas Bareikis.

Lina Rastokaitė ir Jokūbas Bareikis / Stopkadro nuotr.

„Kelias kiekvienam turi vis kitą simbolinę prasmę ir mūsų siekis buvo, kad kiekvienas žmogus šį kūrinį išgirstų savaip. Man šis šventinis laikotarpis yra apie norų ir svajonių išsipildymą, apie kelionę, kuria mes siekiame savo tikslo, bendrystę ir buvimą kartu“, – šypsosi pasakodama Lina Rastokaitė.

„Žinoma ir simbolinis šio laikotarpio aspektas yra ne kalėdinis shopingas ar dovanos, o buvimas kartu, su savo vaikais, šeima bei artimaisiais“, – pritaria Jokūbas.

Jokūbas Bareikis / Stopkadro nuotr.

Kūrinio klipo filmavimas vyko Jokūbo Bareikio ir Linos Rastokaitės projekto „Holivudo Žvaigždės“ koncerto metu, kuriame žiūrovams atiteko itin svarbus vaidmuo.

„Žiūrovai gali paliudyti, kad į kiekvieną renginį, mes su Jokūbu siekiame įnešti įvairovės, todėl ir vaizdo klipo filmavimas mums buvo tarsi avantiūra, kurios metu koncertų salė virto į filmavimo aikštelę, o žiūrovai muzikinio klipo dalyviais bei režisieriais. Buvo be galo smagu tai atlikti kartu su žiūrovais ir juos įtraukt į kūrybinį procesą“, – juokiasi Lina Rastokaitė.

Lina Rastokaitė / Stopkadro nuotr.

„Tiesa ta, kad šiam kūriniui idėja kilo ruošiantis mūsų naujajam KALĖDŲ ŽVAIGŽDŽIŲ projektui, į kurį norėjome įnešti ir lietuviško skambesio. Taip gimė „Rasime kelią į namus“, o šio kūrinio filmavimas koncerto metu įgavo ir simbolinę kelio – tilto tarp projektų reikšmę“, – dalinasi Jokūbas.

„Rasime kelią į namus“ muzikos autorius Vytautas Bikus ir Paulius Vaicekauskas-Plucando. Kūrinio žodžiai – Vytauto Bikaus, kurio dainos net du kartus pateko į Eurovizijos finalą.

Klausykite:

Gruodį žavingasis duetas grįžta į sceną su nauju projektu „Kalėdų Žvaigždės“, bet bilietų liko tik į vos keletą miestų. Koncertus galite išvysti gruodžio 7d. Marijampolėje, Marijampolės kultūros centre, gruodžio 9 d.ir 10 d. Kaune, Girstučio kultūros rūmuose, gruodžio 13 d. Tauragėje, Tauragės kultūros rūmuose, gruodžio 16 d. Vilniuje, COMPENSA koncertų salėje, gruodžio 17 d. Alytuje, Alytaus miesto teatre, gruodžio 27 d. Mažeikiuose, kultūros centre, gruodžio 28 d. Panevėžyje, Panevėžio bendruomenių rūmuose ir gruodžio 30 d. Šiauliuose, Šiaulių kultūros centre.