Trys žinomi vyrai pristato premjerą – liks anonimais iki milijono perklausų: ar atspėsite, kas jie?

„Greitoji pagalba“ singlo viršelis / Asmeninio archyvo nuotr.
„Greitoji pagalba“ singlo viršelis / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2022-11-22 16:09
AA

„Negalvojom, kad tai įvyks“, – sako trys žinomi balsai, susibūrę į linksmą muzikinį projektą „Greitoji pagalba“ ir pristatantys pirmąjį kūrinį „Vandamas“.

„Apie mus kol kas nieko nežinote, bet tai laikina“, – sako anoniminė trijulė, pasiryžusi paslaptį atskleisti tik tuomet, kai „Youtube“ platformoje „Vandamas“ surinks bent 1 mln. perklausų.

„Milijonas – apvalus skaičius, mums jis patinka“, – juokiasi „Greitosios pagalbos“ ekipažas.

Jie aiškina pasirinkę tokį pavadinimą gerai jį apgalvoję, nes muzika gali pataisyti nuotaiką, suteikti emocinę pagalbą ir ji tai daro palyginti greitai.

„Pamenate, kai pastarąjį kartą išgirdote savo mėgstamo atlikėjo, atlikėjos ar grupės kūrinį? Nuotaika iškart pagerėjo. Tad ir mūsų kūryba, tikimės, prablaškys rudenišką melancholiją, kai dienos trumpos, o vakarai – ilgi“, – sako šalies klausytojams prisistatantys, bet intrigą paliekantys vyrai.

„Greitoji pagalba“ singlo viršelis / Asmeninio archyvo nuotr.

„Vandamas“, pasak dainininkų, gimė neatsitiktinai: norint paskatinti Lietuvos žmones imtis sporto, fizinio aktyvumo.

„Tai tikras sporto salių himnas! Kūrinys linksmai ironiškas, jame apdainuojamos ir švelniai pašiepiamos paprasto vyriškio pastangos atitikti vadinamąjį grožio kultą, patraukti patinkančios merginos dėmesį“, – sako trijulė iš „Greitosios pagalbos“ ir priduria, kad „svarbiausia sveikata ir gera savijauta, o ne grožio etalonai, juolab tobulybei ribų, kaip žinia, nėra.“

Debiutinis „Greitosios pagalbos“ kūrinys „Youtube“ platformoje pasirodo kartu su vaizdo klipu, sukurtu vien iš GIF paveikslėlių.

„Iki premjeros šį klipą matė tik patys artimiausi žmonės, kuriems suteikta šiokia tokia „privilegija“ žinoti, kas tie „Greitosios pagalbos“ nariai. Patikėkite, nebuvo nė vieno, kuris nenusišypsojo, kuriam šis kūrinys nesukėlė pozityvios emocijos“, – atvirauja trio ir priduria, kad kūrinių netolimoje ateityje bus daugiau, o kol kas, pasak jų, „reikia pasportuoti kartu su „Vandamu“.

Išgirskite: