L.Suodaitis prabilo apie sūnaus „pagrobimą“: „Ji parašė pareiškimą, kad aš galimai apsvaigęs“

Laurynas Suodaitis, Viktorija Siegel / Stopkadrai
Laurynas Suodaitis, Viktorija Siegel / Stopkadrai
Šaltinis: Žmonės
2023-11-09 12:27
AA

Verslininkų Suodaičių sūnaus nepasidalijimo drama įgauna pagreitį. Ketvirtadienį ryte Viktorija Siegel paprašė visuomenės pagalbos, o po kelių valandų sulaukė viešo Lauryno Suodaičio atsako. Vyras nepagailėjo karčių žodžių ir atskleidė savo istorijos pusę. Panašiu metu verkdama dar kartą prakalbo ir V.Siegel.

Laurynas Suodaitis sureagavo į Viktorijos Siegel pagalbos prašymą. Moteris ketvirtadienį sekėjų paprašė pamačius Lauryną su sūnumi tai užfiksuoti ir ją informuoti.

„33 metai šitos šalies nepriklausomybei ir dagyvenom iki to, kad kažkas sau garsiai leidžia per instagramą persekiojimus užsakinėt, nebaudžiamumo jausmas aukštas“, – socialiniuose tinkluose stebėjosi verslininkas L.Suodaitis.

Vyras nusprendė pasirodyt viešai norėdamas įrodyti, kad jam viskas gerai.

„Sakau, išlįsiu kol mažiukas miega pasirodyt, kad gyvi sveiki, kas rašinėjat nesąmones galit nerašinėt…Gaila man tik tarnybų atstovų, kuriuos prispaudė važiuot, nes du kartus gavo atsakymus telefonu, tai paskui ant galo parašė pareiškimą, kad esu galimai apsvaigęs tai gavo atvažiuoti. Patikrino, kad ne, pašnekėjom, kad pareiškimai ne apie sūnų, o apie įžeistą mamytę ir visi išsiskirstėme“, – pasakojo L.Suodaitis.

Laurynas Suodaitis / Stopkadras

Vyras tikino leisti laiką su sūnumi tiek kiek ir ketino.

„Mes einam užtarnautų ir skirtų atostogų, kurių, deja piktybiškai, vasarą neturėjom“, – teigė vyras.

Panašiu metu, kai prabilo Laurynas Suodaitis, instagrame vėl pasisakė ir Viktorija Siegel. Sekėjams ji pasirodė apsiverkusi.

„Atsiprašau, kad viešinu visa tai, bet tiesiog – mano vienintelis kelias yra viešumas. Per viešumą kažkaip bandysiu susigrąžinti vaiką. Jūs neįsivaizduojate, su kokiu žmogumi aš turiu reikalų. Dabar pakėliau visą informaciją, viską. Aš paskambinau Laurynui, paprašiau, kad bent per mano gimtadienį vaiką bent kelioms valandoms man atvežtų, nes birželio 14-ąją, net kai nebuvo jokio teismo, aš jam leidau, ir jis buvo per savo gimtadienį su vaiku“, – pasakojo V.Siegel. ​

Viktorija Siegel / Stopkadras

​ Viktorija teigė paprašiusi su sūnumi pasimatyti bent nuotoliniu būdu. Tačiau Lauryno atsakymas ją pribloškė.

„Vaiko teisėms jis pamelavo, kad leis man ir per kamerą matyti, ir siųs nuotraukas. Paprašiau jo dabar, sakau – neatiduodi man vaiko, tai bent kamerą, prašau, įjunk, noriu, kad vaikas mane pamatytų, ir aš noriu vaiką pamatyti. Atsakė – rašyk laiškus, rašyk mano advokatams, susiderink per advokatus. Sunku net kamerą įjungti ir tiesiog vaikui mamą parodyti, ir mamai vaiką... Tai yra ne žmogus. Aš neturiu žodžių, iš kur tiek neapykantos, pykčio, noro kenkti ir vaikui, ir man. Tiesiog bent per kamerą vaiką parodytų, jei jau negrąžina jo! Jis net to nesugeba padaryti!“ – graudinosi influencerė.

V.Siegel taip pat paminėjo prašiusi atvesti sūnų į susitikimą su seserimi Nicole, bet, anot moters, jokie prašymai neduoda rezultatų.

„Prašau su sese susitikimą suorganizuoti, vaikų aikštelėje, bet kur – sesė nori brolį pamatyti, tai yra normalu. „Rašyk per advokatus“. Nieko neina susitarti. Bet elementariausia, kas šiandien visiškai nužudė, tai kad žmogus nesugebėjo net kameros įsijungti, elementariausiai parodyti man vaiką. Jeigu jis kada nors būtų man parašęs – Vika, aš noriu pamatyti vaiką, įjunk kamerą, gyvenime nebūčiau pasakius „ne, aš nerodysiu, rašyk per advokatus“. Čia niekas nepateisinama. Plius vaikui metai laiko, kalbėjau ką tik su psichologe, kiek tai gali paveikti psichiką tas atėmimas nuo mamos“, – dalijosi Viktorija.

Žmonės.lt primena, kad konfliktas įvyko dėl laiku negražinto namo vaiko. Trečiadienio vakarą Viktorija Siegel su ašaromis kreipėsi į savo sekėjus – moteris teigė, kad Laurynas Suodaitis jai negrąžina sūnaus sutartu laiku.

Moteris patyrė šoką, kai vyro advokatė likus pusvalandžiui iki numatyto vaiko sugrąžinimo meto įspėjo, kad L.Suodaitis berniuką pasiima atostogoms. Advokatė pranešė, kad Laurynas panaudos dar nepanaudotas ir jam priklausančias atostogų su sūnumi dienas, tad atostogaus nuo lapkričio 8-osios iki lapkričio 20 dienos.

Žinoma moteris paprašė pagalbos policijos pareigūnų, tačiau vaiko atsiimti nepavyko. Kitą rytą verkdama V.Siegel kreipėsi su pagalbos prašymų į visuomenę prašydama informuoti ją pamačius jos vaiką mieste.