Labdaringas R.Kaukėno paramos fondo krepšinio turnyras: garsūs svečiai ir dalyviai nepabūgo karščio

Kšištofas Lavrinovičius su žmona, Rimantas Kaukėnas su žmona, Martynas Pocius su šeima / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.
Kšištofas Lavrinovičius su žmona, Rimantas Kaukėnas su žmona, Martynas Pocius su šeima / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-08-28 16:11
AA

Vienas laukiamiausių fondo bendruomenės sporto renginių metuose sugrįžo su trenksmu. Paskutinį vasaros sekmadienį įvyko kasmetinis Rimanto Kaukėno paramos grupės 3x3 krepšinio turnyras „Už pergalę gyventi“, kiekvienais metais prie Baltojo tilto esančiame sporto aikštyne suburiantis kelis šimtus šio sporto aistruolių. Turnyre savo jėgas krepšinio aikštelėje demonstruoja įvairaus amžiaus grupių žaidėjai. Pramogų ir veiklos nestigo ir atėjusiems palaikyti žaidžiančiųjų.

Dalyviai ne tik smagiai leido laiką ir palaikė krepšininkus, tačiau ir prisidėjo prie prasmingos veiklos – pagalbos sunkiai sergantiems vaikams. Net ir varginantis karštis nesutrukdė jiems pasirodyti renginyje.

„Esame labai laimingi, matydami tiek daug mūsų fondo veiklą palaikančių žmonių, kasmet prisidedančių prie kilnaus tikslo ir savo pergales skiriančių tiems, kam mūsų pagalba reikalinga kasdien. Nepaprastai džiugu, kad ne tik fondo komandai, tačiau ir šeimoms, kasmet dalyvaujančioms turnyre tai jau tapo tradicija, kurios jie nenori praleisti“, – sakė organizatoriai.

Svarbą dalintis gerumu ir nepamiršti sunkiai sergančių vaikų mato ir žymiausi šalies krepšininkai bei garsūs šalies veidai, palaikantys fondo veiklą. Turnyre dalyvavo ir į krepšinio aikštelę išbėgo šiais metais karjerą baigę broliai Lavrinovičiai, Arvydas Šikšnius, Justas Sinica, Martynas Pocius, Renaldas Seibutis bei pats fondo steigėjas Rimantas Kaukėnas.

Labdaringas krepšinio turnyras UŽ PERGALĘ GYVENTI / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Prie garsiausių Lietuvos sportininkų prisijungė ir fondo bendruomenės nariai, aktyviai prisidedantys prie kilnių iniciatyvų – laidų vedėjas Mindaugas Rainys, žinomos grupės „8 kambarys“ atlikėjai, fondo rėmėjas Laurynas Boguševičius.

Visos komandos, besivaržiusios 3x3 krepšinio turnyre prisidėjo prie pagalbos kritinėmis ligomis sergantiems vaikams – lėšos, surinktos už registraciją dalyvavimui, skirtos mažiesiems pacientams. Renginio lankytojai, įsigiję fondo atributikos taip pat parėmė kilnią fondo misiją.

Labdaringame krepšinio turnyre buvo gausu pramogų – visi norintieji galėjo varžytis dėl ypatingų rėmėjų įsteigtų prizų, demonstruodami jėgas tritaškių ir baudų metimo rungtyse, o mažieji renginio svečiai smagiai leido laiką batutų bei žaidimų zonoje, puošėsi piešiniais ant veidų ir blizgančiomis tatuiruotėmis.

„Rimanto Kaukėno paramos grupė“ yra labdaros ir paramos fondas, nuo 2012 m. veikiantis visoje Lietuvoje ir suteikiantis viltį, stiprybę ir džiaugsmą onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams, besirūpinantis sergančių vaikų šeimomis ir teikiantis įvairiapusišką pagalbą tiems, kuriems išsūkių gyvenimas nepagailėjo.

Fotogalerija:

Labdaringas krepšinio turnyras UŽ PERGALĘ GYVENTI (34 nuotr.)
+28