Lady Gagos šunis pagrobusiam ir žmogų pašovusiam vyrui – neregėtai didelė bausmė

Lady Gaga / „Scanpix“ nuotr.
Lady Gaga / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt, BNS
2022-12-07 08:21
AA

Kalėti 21-erius metus nuteistas dar vienas užpuolikas Jamesas Howardas Jacksonas, kuris kaltinamas ginkluotu apiplėšimu dėl popmuzikos superžvaigždės Lady Gagos šunis vedžiojusio asmens užpuolimo, per kurį buvo pavogti du dainininkės prancūzų buldogai.

Jamesas Howardas Jacksonas dėl pateiktų kaltinimų nesiginčijo, kaip pranešė BBC.

Stebėjimo kamerų įrašuose iš nusikaltimo vietos matyti, kaip netoli R.Fischerio sustoja automobilis ir iš jo iššoka du žmonės. Vienam iš jų pareikalavus, kad R.Fischeris atiduotų keturkojus, įvyksta susistumdymas, per kurį nuaidi šūvis, o šunų vedžiotojas šaukdamas susmunka ant grindinio.

Po šūvio abu užpuolikai čiupo po vieną šunį – Kodži ir Gustavą – ir spruko iš nusikaltimo vietos. Trečias keturkojis – Mis Eiša – užpuolikams nuvažiavus sugrįžo prie gulinčio R.Fischerio.

Lady Gaga / „Scanpix“ nuotr.

Po vagystės hito „Poker face“ atlikėja pasiūlė sumokėti 500 tūkst. dolerių (491 tūkst. eurų) atlygį už pagrobtų augintinių sugrąžinimą.

Pernai balandį kaltinimai dėl šio nusikaltimo buvo pareikšti J.K.White'ui, 19-mečiui Jamesui Howardui Jacksonui ir 28-erių Lafayette'ui Shonui Whaley.

Moteris, kuri, pasak policijos, už atlygį grąžino šunis, buvo apkaltinta bendrininkavimu ir vogtų daiktų laikymu.

R.Fischeris sakė, kad po užpuolimo jam teko pašalinti dalį plaučių.

Jis dalyvavo pirmadienio teismo posėdyje ir sakė, kad šūvis visiems laikams pakeitė jo gyvenimą, pranešė „CBS News“.

Los Andželo apygardos prokuratūra išpuolį pavadino šaltakraujišku smurtiniu aktu.

R.Fischerį pašovęs J.H.Jacksonas anksčiau šiais metais buvo per klaidą paleistas iš areštinės. JAV maršalų tarnyba tai pavadino „raštvedybos klaida“.

Iškart po nusikaltimo Los Andželo policija sakė nemananti, užpuolimas buvo įvykdytas būtent dėl to, kad šunys priklausė popmuzikos žvaigždei.

Grynaveisliai prancūzų buldogai Jungtinėse Valstijose gali kainuoti tūkstančius dolerių. Dėl nedidelio ūgio ir draugiško būdo šios veislės šunys itin paklausūs, o jų vados būna mažos.