Lady Gagos šunų vagystės bendrininkė padavė dainininkę į teismą: reikalauja piniginio atlygio

Lady Gaga / Asmeninio albumo, „Scanpix“ nuotr.
Lady Gaga / Asmeninio albumo, „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-02-25 20:19
AA

Lady Gagos pavogtų, o vėliau grąžintų prancūzų buldogų istorijoje – netikėtas posūkis. Popmuzikos žvaigždę į teismą padavė moteris, prisidėjusi prie nusikaltimo.

Kai 2021 m. vasarį iš Lady Gagos buvo pavogti šunys Koji ir Gustavo, o incidento metu pašautas juos vedžiojęs dainininkės bičiulis Ryanas Fischeris, popžvaigždė tam, kas juos sugrąžins, pasiūlė 500 tūkst. dolerių atlygį.

Lady Gaga / „Scanpix“ nuotr.

Galiausiai, praėjus vos dviem dienoms nuo vagystės, keturkojus į policijos komisariatą pristatė moteris, vardu Jennifer McBride. Iš pradžių teigta, kad pastaroji nesusijusi su nusikaltimu, tačiau galiausiai ji tapo vienu iš penkių asmenų, kuriems buvo pateikti kaltinimai.

J.McBride apkaltinta bendrininkavimu vykdant nusikaltimą ir buvo nuteista dvejų metų lygtinė bausme.

Negana to, teigiama, kad ji buvo užmezgusi romaną su vieno iš vyrų, atsakingų už R.Fischerio užpuolimą, tėvu.

Dabar J.McBride padavė popžvaigždę į teismą už tai, kad negavo žadėto 500 tūkst. JAV dolerių atlygio, praneša TMZ.

J.McBride tvirtina, kad Lady Gaga buvo leidusi suprasti, kad sumokės didelę sumą „be jokių klausimų“, jei tik jos šunys bus grąžinti sveiki. Tačiau to nepadarė.

Dabar J.McBride nori gauti netgi daugiau nei 500 tūkst. JAV dolerių. Ji reikalauja pusantro milijono – už, kaip teigia, klaidinantį atlygio paskelbimą. ​

Lady Gagos šunys / Instagram (Lady Gaga) nuotr.

​Primename, kad Lady Gagos šunų vagystė įvyko 2021 metų pradžioje.

CNN gautoje namų stebėjimo kamerų medžiagoje matyti, kaip šunų vedžiotojas R.Fischeris eina Siera Bonitos prospektu, o tada prie jo privažiuoja šviesios spalvos sedanas ir iš jo išlipa du vyriškiai.

Trys vyrai, kaip įtariama, važinėjo po Los Andželą ieškodami prancūzų buldogų, o tuomet pastebėjo R.Fischerį su Lady Gagos šunimis.

Tada iš automobilio iššokę du asmenys ėmė dusinti ir mušti šunų vedžiotoją, bandydami atimti iš jo šunis. R.Fischeris, kovodamas su dviem užpuolikais, šaukė: „Ne, ne.“ Galiausiai vienas iš vyrų šovė į R.Fischerį ir trijulė pabėgo su dviem dainininkės šunimis.

Jamesas Howardas Jacksonas, kurį policija įvardijo kaip pagrindinį kaltininką, buvo nuteistas kalėti 21 metus.