Laidų vedėja Dijora Petrikonytė su sužadėtiniu Andriumi tapo tėvais: susilaukė pirmagimio

Dijora Petrikonytė ir Andrius Jonaitis / TV3 nuotr.
Dijora Petrikonytė ir Andrius Jonaitis / TV3 nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2024-04-02 22:17
AA

Televizijos laidų vedėja, nuomonės formuotoja Dijora Petrikonytė su sužadėtiniu Andriumi Jonaičiu tapo tėvais – pora susilaukė pirmosios atžalos.

Laidų vedėja Dijora Petrikonytė su mylimuoju Andriumi tapo tėvais. Porai gimė mergaitė.

Pora džiugią žinią paskelbė socialiniuose tinkluose.

„Balandžio 1 ir čia ne bajeris“, – rašė D.Petrikonytė.

Primename, kad apie šeimos pagausėjimą D.Petrikonytė pranešė socialiniuose tinkluose. Moteris jautrų momentą įamžino fotosesijoje, kuriai įgyvendinti pasirinko garsų šalies fotografą Gediminą Žilinską.

D.Petrikonytė pirmagimio susilaukė su sužadėtiniu Audriumi Jonaičiu. Pora susižadėjo praėjusių metų gegužės mėnesį, viešnagės Italijoje metu. Šia naujiena Dijora taip pat dalinosi savo socialinių tinklų paskyroje, kurioje dalinosi įspūdingo žiedo nuotrauka ir rašė: „Taigi, tai įvyko“.

Dijora Petrikonytė / V.Černiausko nuotr.

Žurnalui „Žmonės“ praėjusiais metais duotame interviu Dijora papasakojo jųdviejų pažinties istoriją.

„Susitikome prieš septynerius metus Palangoje, bendrų draugų kompanijoje. Tąkart Andrius man paliko rimto žmogaus įspūdį: odontologas, dvylika metų vyresnis... Paskui ilgai nesimatėme. Studijuodama užsibrėžiau tikslą pagaliau daryti tai, kas man patinka, – ir nusipirkau teatro abonementą. Eidavau į spektaklius viena, nes su manimi niekas nenorėjo eiti.

Susikurdavau mažytę šventę: po teatro eidavau į restoraną vakarienės, užsisakydavau proseko ir apmąstydavau, kokius jausmus man sukėlė spektaklis. Vieną vakarą taip sėdžiu restorane ir matau: priešais mane – Andrius, irgi vienas. „O ne, – galvoju, – tik neik prie manęs, nekalbink...“ Tą vakarą žiūrėjau „Sombrą“, gilų ir sudėtingą spektaklį, turėjau daug ką apgalvoti. Bet Andrius priėjo ir užkalbino. Taip pradėjome bendrauti...

Dijora Petrikonytė ir Andrius Jonaitis / Socialinių tinklų nuotr.

Tai ilgiausi santykiai mano gyvenime. Andriaus neįsimylėjau iš pirmo žvilgsnio, bet dabar jis man atrodo tobulas“, – žurnalui „Žmonės“ tąkart kalbėjo Dijora.