Laidų vedėjai Živilei Kropaitei gimė dukra: jau išrinko mergaitei vardą

Živilė Kropaitė ir Liudas Basiulis
Živilė Kropaitė ir Liudas Basiulis
Šaltinis: Žmonės
2020-09-21 10:37
AA

LRT laidų vedėja Živilė Kropaitė-Basiulė (35) su vyru teisininku Liudu Basiuliu (37) susilaukė vaikelio. Porai gimė mergaitė, kurią jie pavadino Dorotėja.

Živilei ir Liudui Basiuliams vaikas – antras šeimoje. 2018-ųjų balandį jiems gimė sūnus Vėjas. Žinia apie naujagimės gimimą pora pasidalijo socialiniame tinkle.

Su kauki gimdei? – bene pirmas klausimas iš ką tik paskambinusios močiutės. Vardų tai dukrelai duokit tąkį, kad ir vardas būt, ne tik pavadynimas.

Savo vaikus – geriau paanalizavus – vadiname taip, kad būtų akivaizdu, jog jie, be to, kad yra didžiulė dovana mums, ir, tikėkimės, vienas kitam, dar yra gamtos ir Dievo, kaip jau kam pagal pasaulėžiūrą, dovanos.

Bet niekada nepamirštame ir nepamiršime, kad jie – Vilniaus gimdymo namų mums dovanos. Ypač – legendinio profostučio Šklėriaus, į kurio pamainas mūsų vaikai net nesitarę pataiko“, – pirmadienį rašė Ž.Kropaitė.

Moteris dėkojo akušerei, laktacijos specialistei Ievai Girdvainienei ir visam įstaigos personalui.

„Esame labai apdovanoti, ir kitaip čia nepasakysi. Kodėl gi nepavadinus Tavęs, miela dukra, dovanos vardu. Sveika atvykusi į Lietuvą ir pasaulį, brangi Dorotėja“, – jautriai mergaitę pristatė Ž.Kropaitė.

Dar pavasarį kalbėdama su Žmonės.lt,  Ž.Kropaitė-Basiulė prisipažino, kad sudėtingu metu besilaukdama antrojo kūdikio ypatingą dėmesį skyrė medikų rekomendacijoms ir stipriai laikėsi karantino.

„Jaučiuosi gerai. Kaip ir per pirmą nėštumą, taip ir per šį – viskas puikiai, lengvai, ko negalėčiau pasakyti apie gimdymą. Žinoma, nerimą dėl viruso jaučiu ir karantino laikausi maksimaliai, dirbu iš namų. Per šį mėnesį kol kas nebuvome net išėję į parduotuvę – visą maistą užsisakome į namus. Išeiname nebent ten kur nėra žmonių, pavyzdžiui, į mišką“, – Žmonės.lt pasakojo Ž. Kropaitė-Basiulė. 

Živilė juokėsi, kad  poros sūnelis  Vėjas sužinojęs apie būsimą sesutę „naujienos per daug nekomentavo“. 

Primename, jog Živilė ir Liudas žiedus sumainė ypatingą dieną. Pora susituokė 2018-ųjų vasario 16-ąją. Jų vestuvės buvo kuklios, šventėje dalyvavo tik artimiausi jaunavedžių šeimos nariai ir bičiuliai.

Živilė atkreipė Liudo dėmesį maždaug prieš trejetą metų užkrečiamai nusijuokusi tiesioginiame televizijos laidos eteryje. Kelias dienas susirašinėję socialiniuose tinkluose, galiausiai jie nuėjo į pirmą pasimatymą. Ir nebesiskyrė. Po pusmečio susižadėjo ir pradėjo kalbėti apie vestuves, o netrukus patvirtino žinią, kad Živilė laukiasi. Praėjus beveik metams nuo pažinties pradžios, per Lietuvos gimtadienį, jie vienas kitam prisiekė amžiną meilę.

Živilės Kropaitės ir Liudo Basiulio vestuvės (39 nuotr.)
+33