Laimingų moterų paslaptys: gyventi geriau – paprasta!
Tokiomis moterimis mes žavimės iš tolo – laimingos, gražiai apsirengusios, įdomios ir tuo pat metu – atsipalaidavusios. Ir nesuprantame, kad taip gyventi galime ir mes. Tiesiog kai ką savo gyvenime reikėtų pakeisti.
Naujovės? Visada – už!
Dažna iš mūsų bijo to, kas nauja, nepažįstama. O koks geriausias būdas įveikti baimę? Susidurti akis į akį su ja. Tada ir paaiškėja, kad bijoti (beveik) nebuvo ko.
Nesvarbu, ar tai kažkas grandioziško (kaip, pavyzdžiui, ekstremali kelionė į kalnus ar aklas pasimatymas), ar ko nors paprasto (ėjimas į egzotiškų patiekalų restoraną, nors esate prisiekusi lietuviškos virtuvės gerbėja), įdomiai gyvenančios moterys tam ryžtasi. Ir ne taip jau retai. Tai praskaidrina gyvenimą ir neleidžia įsisukti rutinai.
Nepirkti bet ko
Žavingos ir stilingos moterys turi ne kiek daug, kiek gerų, kokybiškų drabužių, kurie, sezonui praėjus, neišeina iš mados, juos lengva derinti. Per sezoną jos įsigyja mažai, bet kokybiškų drabužių ar aksesuarų, ir taip atnaujina savo garderobą. Jokių išpardaviminių nesąmonių, kurių nė karto neapsivilksite.
Prižiūrėti save
Odos, plaukų bei nagų priežiūrą, grožį lemia ne produktų gausa, o nuoseklumo laikymasis.
Kad gerai atrodytumėte, nebūtina kas savaitę lankytis pas kosmetologę, manikiūrininkę, kirpėją ar vizažistę. Kaip ir nebūtina išmėginti visų naujų kosmetikos priemonių ar grožio procedūrų. Esmė – prižiūrėti save. Tik jūs geriausiai žinote, kas jums tinka, verčia pasitempti ir skatina gerai jaustis – tą ir darykite. Tarkime, jums tinka rožiniu matiniu lūpdažiu padažytos lūpos ir purūs plaukai – taip ir atrodykite.
O kalbant apie odos, plaukų bei nagų priežiūrą, grožį lemia ne produktų gausa, o nuoseklumo laikymasis. Pripraskite save prisižiūrėti taip, kaip esate pripratusios valyti dantis ar pasikloti lovą.
Pozityvus požiūris į viską
Kai moteris laiminga, ji spinduliuoja vidinį grožį, ir atvirkščiai – kai ji jaučiasi graži, jaučiasi ir laiminga. Tad kaip jaustis laimingoms ir gražioms? Priminsime seną tiesą: laimė yra jūsų pasirinkimas. Būti laimingam ar ne yra kasdienis sprendimas, kurį priimate jūs. Kartais nuo mūsų nepriklausančios aplinkybės kėsinasi tą laimę atimti, bet jei tai – ne didelio masto netektis, jūs galite ieškoti teigiamų dalykų net ir neigiamuose.
Laiminga moteris trykšta neapčiuopiama pozityvia energija, kuria užkrečia ir aplinkinius. Šalia laimingo žmogaus norisi būti šalia. Kai stengiamasi pozityviau žvelgti į save ir aplinką, tampa paprasčiau būti laimingam. Pozityvumo galima išmokti.
Poilsis ir ramybė
Siekiant būti laimingoms, turėti energijos ir noro gyventi ir gyventi įdomiai, itin svarbu būti pailsėjusioms ir ramioms. Penkios minutės kasdienės relaksacijos ryte gali pagerinti nuotaiką ir suteikti energijos visai dienai. Tinka meditacija, tempimo pratimai, joga, pilatesas ir pan. Lengva mankštelė padės organizmui pagaminti laimės hormonų endorfinų, sustiprins imunitetą, sumažins streso lygį ir paskatins pasitikėti savo kūnu.
Ir nors būti veiklioms – gerai, vis tik turite klausyti savo kūno ir veikti su juo, o ne prieš jį. Jeigu jis siunčia signalą, kad pavargote, paisykite to ir pasiilsėkite, o ne dirbkite „n-tąjį“ darbą. Mūsų kūnas sugeba pasakyti labai daug – reikia tik mokėti ir norėti jo klausyti.
Sąmoningas valgymas
Tai, kaip atrodote ir jaučiatės, smarkiai lemia, kas yra jūsų lėkštėje. Dvidešimtmetė dar gali kirsti bulvių traškučius su riebiu padažu, užsigerdama kola, ir nejausti padarinių, tačiau po dešimtmečio tai tampa net labai aktualu. Rinkitės maistą, kuris pamaitina jūsų kūną. Venkite emocinio valgymo, nes jis skatina griebtis nesveikų užkandžių ir persivalgyti. Malonumo iš to – mažai, naudos – jokios.
Daugiau daržovių, sėklų, ankštinių produktų, vaisių, taip pat – geriamojo vandens, ir turėtumėte jaustis geriau.
Dėkingumas
Evoliuciškai žmonija linkusi atkreipti dėmesį į blogus dalykus tarsi į pavojų. Su tuo reikia kovoti.
Taip jau yra: evoliuciškai žmonija linkusi atkreipti dėmesį į blogus dalykus tarsi į pavojų. Tačiau su tuo reikia kovoti, nes kai dėmesys sutelkiamas į trūkumą, tik tiek ir turima: trūkumą. Galvokite atvirkščiai: ne apie tai, ko neturite, ko negavote, kas nepasisekė, o ką turite, ko pasiekėte, ko siekiate, kas jums padeda, kas jus myli, ką jūs mylite, ir t. t.
Net nustebsite, už kiek daug dalykų galite būti dėkinga sau ir kitiems.