Laimos Tamulytės-Stončės namuose – naujagimės Emilijos draugystė su gyvūnais

Laima Tamulytė-Stončę su vyru Gediminu ir dukra
Laima Tamulytė-Stončę su vyru Gediminu ir dukra
Šaltinis: Žmonės
2021-04-03 11:30
AA

Kai visa Lietuva sužinojo apie dainininkės, laidų, renginių vedėjos Laimos Tamulytės-Stončės gimusią dukrą Emiliją, kartu gyvenančios katės Aliaska ir Juta jau tyrinėjo naujagimę. Juk namų šeimininkės – tai katės.

„Buvo neramu. Katinas turi nagučius, tie nagučiai būna aštrūs. O vaikui juk minkšta, gražu. Tačiau Aliaska ir Juta Emiliją priėmė svetingai. Į namus netgi ėmė tempti grobį – sumedžiotus peliukus, kirstukus, paukštukus. Matyt, galvojo, kad šeimininkai pavalgyt neturės ko“, – juokėsi Laima.

Kaip katės myli Laimą ir jos šeimą, taip ir šeima myli augintines. O kaip mylėti gyvūnus, dainininkė ir laidų vedėja tikrai žino. Moters gyvenime nebuvo momento, kad šalia nelakstytų ar nešliaužiotų koks gyvūnas. Tai žiurkėnas, tai triušis, tai senbernarų veislės šuo ar žuvytės.

Laimos Tamulytės-Stončės dukra / Asmeninio archyvo nuotr.

Žuvyčių akvariumą prižiūri vyras Gediminas, o žuvytės nelieka skolingos – jos padeda auginti Emiliją. „Pastebėjau, kaip Emilija kreipė į tas žuvytes dėmesį, tai aš ją pradėjau mokyti šitaip gulėti ant pilvo. Tiesiog padėdavau ant vystymo stalo, paversdavau ją ant pilvo, o ji žiūrėdavo į tas žuvytes. Taip dukra išmoko gulėti ant pilvuko“.

Plačiau apie Laimos Tamulytės-Stončės dukros draugystę su augintiniais – jau šį šeštadienį 17.55 val. pasakos LNK gyvūnų gyvenimo būdo laida – „Gyvūnų pasaulis“ su Pauliumi Kaupeliu.

 

Laima Tamulytė-Stončė su dukra

Žmonės.lt primena, kad Laima Tamulytė ir Gediminas Stončius susituokė 2011 metų vasarą. Pora meilės priesaiką ištarė Molėtų bažnyčioje.

Laima ir Gediminas vestuves atšoko po 12 metų draugystės. Pora jau tuomet neslėpė, kad jų didžiausia svajonė – sulaukti šeimos pagausėjimo. 

Praėjusių metų spalio 29-ąją porai gimė pirmagimė dukra.

„Nemeluosiu, gimus dukrai – pasaulis apsivertė aukštyn kojomis. Bet... vertiname kartu kiekvieną akimirką. Negalėjome su vyru daugiau ir prašyti.  Vienintelis dalykas, apie kurį anksčiau negalvojau, jog miegas – toks prabangus malonumas. Dabar net sėdėdama ant fotelio ar rašydama kam žinutę, būna pajuntu, jog tuoj užmigsiu ir galvoje jau sukasi kažkoks serialas“, – Žmonės.lt yra pasakojusi Laima. 

Laima Tamulytė-Stončė (22 nuotr.)
+16