Iki 7 mėnesio nėštumo neįtarusi L.Tamulytė-Stončė: „Pas gydytoją ėjau nusiteikusi išgirsti blogiausia“

Laima Tamulytė-Stončė su vyru ir dukra
Laima Tamulytė-Stončė su vyru ir dukra
Šaltinis: Žmonės
2021-01-25 12:53
AA

Talentingoji komikė Laima Tamulytė-Stončė beveik visą nėštumo laiką, iki pat septinto mėnesio, nesuprato, kad laukiasi. Dabar mama pagaliau tapusi Mama Rock’n’roll atvirauja, kad tai, kas jai nutiko, yra tikras visą gyvenimą aukštyn kojomis apvertęs stebuklas.

Ankstyvą rudenį jau kurį laiką nuolatinį nuovargį jautusi moteris nuvyko pas gydytoją. Laima pasiruošė̇ išgirsti blogiausia. Komikei milžinišką nerimą̨ kėlė̇ sparčiai didėjantis gumbas pilve. 

„Važiavau atlikti tyrimo galvodama, kad man vėžys ar pilvo išvarža. Po apžiūros medikė pranešė tai, ko mažiausiai tikėjausi. Išgirdau ne tik, kad laukiuosi, bet, kad man jau tuoj reikės gimdyti. Koks gimdyt, galvoju, juk prieš tai pastoti reikia. Beria ji naujienas man toliau, žinokit, gal kokiam šeštam, septintam mėnesyje jau esat.

Mano protui tai buvo visiškai nesuvokiama. Sakau, jūs suprantat, ką̨ man pasakėte? Mes dvidešimt metų stengiamės susilaukt vaikų, mums niekaip nepasiseka. Žinia apie nėštumą buvo griaustinis iš  giedro dangaus – su liūtimi, žaibais ir perkūnijomis“, – laidai „Nuo…Iki“ pasakojo L.Tamulytė-Stončė.  

Laima Tamulytė-Stončė / Stop kadras

Komikei, apie nėštumą svajojusiai net dvidešimtmetį, labiausiai gaila, kad turėjo tokį trumpą laiką juo pasimėgauti.

„Taip norėjau, kad vyras aplink mane šokinėtų, kad naktimis valgyčiau raugintus agurkėlius ir ledus, kad jausčiausi didėjanti ir popinama. Aišku, nuo pat tos akimirkos, kai sužinojau, kad laukiuosi, tokia ir tapau. Bet tas saldus laikas buvo toks trumpas. Gimdžiau visai netrukus. Už poros mėnesių“, –  atviravo L.Tamulytė-Stončė. 

Laima Tamulytė-Stončė / Stop kadras

Žmonės.lt primena, kad Laima Tamulytė ir Gediminas Stončius susituokė 2011 metų vasarą. Pora meilės priesaiką ištarė Molėtų bažnyčioje.

Laima ir Gediminas vestuves atšoko po 12 metų draugystės. Pora jau tuomet neslėpė, kad jų didžiausia svajonė – sulaukti šeimos pagausėjimo. 

Praėjusių metų spalio 29-ąją porai gimė pirmagimė dukra.

„Nemeluosiu, gimus dukrai – pasaulis apsivertė aukštyn kojomis. Bet... vertiname kartu kiekvieną akimirką. Negalėjome su vyru daugiau ir prašyti.  Vienintelis dalykas, apie kurį anksčiau negalvojau, jog miegas – toks prabangus malonumas. Dabar net sėdėdama ant fotelio ar rašydama kam žinutę, būna pajuntu, jog tuoj užmigsiu ir galvoje jau sukasi kažkoks serialas“, – Žmonės.lt yra pasakojusi Laima. 

Laima Tamulytė-Stončė / Stop kadras

Kas padėjo porai susilaukti Emilijos? Su kokiais iššūkiais ir malonumais susiduria naujagimę prižiūrinti pora? Ir kas po stebuklingo gimdymo Laimą Tamulytę-Stončę labiausiai įskaudino?

Jautri Laimos istorija – jau šį pirmadienio vakarą, 20 val., laidoje „Nuo…Iki“ per LNK. 

Laima Tamulytė-Stončė (22 nuotr.)
+16