Lavija Šurnaitė: „Vienintelis įmanomas romanas, kuris truktų visą gyvenimą, yra su pačia savimi“

Lavija Šurnaitė / Žurnalo „Žmonės“ viršelis
Lavija Šurnaitė / Žurnalo „Žmonės“ viršelis
Šaltinis: „Žmonės“
2016-04-27 12:10
AA

Per tuos penkerius metus, kai laidos „Labas vakaras, Lietuva“ vedėja Lavija Šurnaitė (37) nešmėžavo pramogų pasaulyje, jos gyvenime įvyko daugybė pokyčių.

Skyrybos su pirmuoju vyru, kurias greičiausiai paankstino „nuoga“ fotosesija, išgyventas tam tikras netekties gedulas po skyrybų, vedybos su dabartiniu vyru Daumantu, sūnaus Nojaus (6) gimimas.

Ir tas paskutinis – šeimos – etapas Lavijai pats ryškiausias, daugiausia reikalaujantis ir kartu daugiausia duodantis.

„Pagaliau jaučiu visišką palaimą, – prisipažįsta moteris ir priduria: – Jeigu reikėtų apibūdinti dabartinį mano gyvenimą, tai jis yra puikus ir rožinis.“

Savo patirtį ir suvokimą, kaip tai pasiekti, ji sudėjo į netrukus pasirodysiančią knygą „Maži įpročiai – dideli pokyčiai“.

Viena gražiausių Lietuvos moterų vadinama Lavija sako, kad svarbiausia yra mylėti save. Ir tai esą visiškai nesvarbu, esi laimingai ištekėjusi ar šauni vienišė, nes tik tu esi pati svarbiausia.

„Moteris turi užmegzti tokį romaną, kuris truktų visą gyvenimą. Ir vienintelis įmanomas romanas yra romanas su pačia savimi, – tikra Lavija. – Prancūzės turi gerą posakį – reikia būti pačia geriausia savo versija. Vadinasi, turi lygiuotis ne į modelius ar žvaigždes, o į save.“

Visas interviu bei fotosesija – naujausiame žurnale „Žmonės“

Lavija Šurnaitė / Lukas Balandis / BNS nuotr.