Vilniuje – filmo „Broliai Lavrinovičiai“ premjera: krepšininkus sveikino žmonos, vaikai ir tėvai

Filmo „Broliai Lavrinovičiai“ premjera / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
AA

Gruodžio 29-ąją, ketvirtadienį, Vilniaus kino teatre „Apollo“ įvyko filmo „Broliai Lavrinovičiai“ premjera. Dokumentinės juostos apie garsiuosius krepšininkus dvynius – Darjušą ir Kšištofą Lavrinovičius – nepraleido aistringi gerbėjai, o karjerą baigusius sportininkus sveikino šeimos.

Į dokumentinio filmo premjerą jo herojai Darjušas ir Kšištofas Lavrinovičiai atvyko su žmonomis Edita ir Tatjana, atžalomis bei tėvais Janu ir Vandai. Po filmo peržiūros laukė dar viena pramoga – susitikimas su krepšininkais.

Kšištofas Lavrinovičius, Darjušas Lavrinovičius / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Broliai Lavrinovičiai yra krepšinio legendos. Lietuvos rinktinės atstovai, svarbiausių rungtynių čempionai ir finalininkai, įgiję patirties žaisdami geriausiuose Europos klubuose.

Apie jų aistrą, asmeninį gyvenimą, pakilimus ir nuosmukius pasakojama naujausiame Justynos Szubert-Kotomskos režisuotame dokumentiniame filme „Broliai Lavrinovičiai“. Visa tai papildyta nuotraukomis iš Lavrinovičiai šeimos archyvų ir Kšištofo bei Darjušo tėvų, jų trenerių ir komandos draugų prisiminimais.

Televizijos kanalas lenkų kalba „TVP Wilno“ kviečia žiūrėti šį dokumentinį filmą ir leistis į nepaprastą kelionę kartu su broliais Lavrinovičiai per jų gyvenimą, karjerą ir tai, kas jiems svarbiausia.

Fotogalerija:

Filmo „Broliai Lavrinovičiai“ premjera (21 nuotr.)
+15
Skaitykite daugiau