Liamas Hemsworthas ir Miley Cyrus planuoja vestuves paplūdimyje

Liamas Hemsworthas ir Miley Cyrus (2012 m.) / „Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.
Liamas Hemsworthas ir Miley Cyrus (2012 m.) / „Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.
Šaltinis: BNS
2016-06-10 08:44
AA

Dainininkė Miley Cyrus ir aktorius Liamas Hemsworthas, kaip pranešama, ketina susituokti paplūdimyje.

Hito „Wrecking Ball“ atlikėja savo romaną su Liamu Hemsworthu atnaujino 2015-ųjų pabaigoje, dveji metai po to, kai jiedu atšaukė savo sužadėtuves, ir šį kartą jie labai pasistengė savo susitaikymo neafišuoti.

Miley Cyrus buvo pastebėta su deimanto žiedu, kurį „Bado žaidynių“ žvaigždė jai padovanojo, kai piršosi, ir nors pora dar nepatvirtino, ar jų vestuvių planai vėl oficialiai galioja, šaltiniai „Us Weekly“ sakė, kad pora šiuo metu derina detales.

„Jie tuoksis paplūdimyje, – sakė vienas šaltinis. – Jų tėvai atlieka beveik visą darbą. Tai buvo lengva!“

Anksčiau šiais metais Liamas atmetė gandus, kad vėl yra oficialiai susižadėjęs, ir tvirtino, kad pora greitu metu žiedų mainyti neketina. Neaišku, kada įvyktų tos „vestuvės paplūdimyje“, bet tikriausiai tai būtų privati ceremonija.

Liamas Hemsworthas ir Miley Cyrus (2013 m.) / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Man tiesiog lengviau nekalbėti apie savo asmeninį gyvenimą, nes paprastai pasakau ne tai, ką reikia, tad galiausiai viskas tik dar labiau komplikuojasi, – praėjusį mėnesį sakė jis „Entertainment Tonight“. – Tad jaučiu, kad geriau apie tai nekalbėti.“

Tačiau kai Miley ir Liamas nusprendė susituokti, iškart atsirado savanoris vadovauti ceremonijai – Miley tėtis Billy Ray Cyrusas, kuris vaidina Elvis Presley besiklausantį dvasininką naujoje televizijos komedijoje „Still the King“.

Neseniai jis ryto laidai „Today“ sakė: „Jie žino, kad jei jiems reikia dvasininko, jie vieną jau rado!“