Liepai Norkevičienei – priverstinis poilsio režimas: sportuodama su vyru patyrė traumą

Liepa ir Evaldas Norkevičiai / Luko Balandžio / BNS ir socialinių tinklų nuotr.
Liepa ir Evaldas Norkevičiai / Luko Balandžio / BNS ir socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-02-28 20:05
AA

Nuo didesnių ar mažesnių traumų nėra apsaugotas nė vienas – jos gali „aplankyti“ visai netikėtai. Taip nutiko ir atlikėjai Liepai Norkevičienei, kuri dėl patirtos traumos turėjo apsilankyti ligoninėje.

Antradienio rytą atlikėja socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje pasidalijo nuotrauka, kurioje ji pozuoja šalia ligoninės priėmimo skyriaus.

Vizito priežasties – blauzdos trauma. Ją atlikėja patyrė savaitgalį, kartu su vyru verslininku Evaldu Norkevičiumi užsiiminėdama padelio tenisu – sportu, turinčiu tiesioginių sąsajų su tenisu ir skvošu. Vis tik žaidimas L.Norkevičienei pasibaigė kojos skausmu.

Po kelerių dienų ji kreipėsi į gydytojus, kurie ją apžiūrėjo ir patikino, kad trauma – nesunkiai išgydoma. Jie paneigė ir blogesnį scenarijų.

„Raumuo neplyšo!

Smarkiai pasitempiau, sakė ramybės kojai ir gal galėsiu išbėgti į aikštelę“, – dalijosi moteris.

Liepa Norkevičienė / Socialinių tinklų nuotr.

Apie patirtą traumą Liepa Norkevičienė papasakojo ir portalui Žmonės.lt. Ji patikino, kad nutikimas aikštelėje ilgai sėdėti namuose jos neįpareigos.

„Žinokit, nieko rimto tikrai, raumens patempimas tik, – kalbėdama su Žmonės.lt šyptelėjo Liepa. – Kelios dienos ir atsistatys.“